fbpx

Gynybos ir saugumo sektoriaus pirkimų ypatumai

Pradžia » Kursai » Pirkimų mokymai » Viešųjų pirkimų mokymai » Gynybos ir saugumo sektoriaus pirkimų ypatumai

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: pradedantiesiems, pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 2 ak. val.
Organizatorius: HIL Viešųjų pirkimų mokymai

Kaina: 49€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-02-20

Nuotoliniai

Teams platforma

Gynybos ir saugumo srityje įvykdytų pirkimų skaičius Lietuvoje ir jų vertė per pastarąjį dešimtmetį nuosekliai augo. Atsižvelgiant į susidariusią geopolitinę situaciją Rusijai pradėjus karą Ukrainoje bei didėjančias šalies išlaidas gynybai ir saugumui, valstybės pastangas rasti papildomų finansavimo šaltinių, ši sritis darbus, prekes ir paslaugas siekiančiam parduoti verslui išlieka labai perspektyvi: vien 2021 m. gynybos ir saugumo srityje įvykdytų mažos vertės, supaprastintų ir tarptautinių pirkimų vertė Lietuvoje siekė daugiau nei 351 mln. eurų. Tačiau tiekėjams, norintiems dalyvauti gynybos ir saugumo srities pirkimuose bei vykdyti sutartis, keliama papildomų reikalavimų – tokiems pirkimams taikomos Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo nuostatos, taip pat ir kitų teisės aktų reikalavimai.

Seminaro metu apžvelgsime gynybos ir saugumo sektoriuje vykdomų pirkimų statistiką – šiems pirkimams valstybės išleidžiamas lėšas (pagal pirkimo būdą, pirkimo objekto rūšį, pirkimo objekto grupes, perkančiąsias organizacijas), paneigsime kai kuriuos mitus apie gynybos ir saugumo sektoriaus pirkimus (netiesa, kad valstybė per šiuos pirkimus įsigyja tik ginklų), aptarsime Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo taikymo sritį (gynybos pirkimų objektą), pagrindinius šio bei kitų teisės aktų reikalavimus tiekėjams, pakalbėsime apie procedūras ir dokumentus, kuriuos atsakingoms valstybės institucijoms turi pateikti juridiniai asmenys, siekdami gauti tiekėjo patikimumą patvirtinantį dokumentą ir dalyvauti tokiuose pirkimuose.

Mokymų programa:

Seminaro programa:

- gynybos ir saugumo sektoriuje vykdomų pirkimų statistika (šiems pirkimams valstybės išleidžiamos lėšos pagal pirkimo būdą, pirkimo objekto rūšį, pirkimo objekto grupes, perkančiąsias organizacijas)
- mitai apie gynybos ir saugumo sektoriaus pirkimus
- Viešųjų pirkimų, atliekamų gynybos ir saugumo srityje, įstatymo taikymo sritis (gynybos pirkimų objektas)
- pagrindiniai teisės aktų reikalavimai tiekėjams, norintiems dalyvauti gynybos ir saugumo sektoriaus pirkimuose
- procedūros ir dokumentai tiekėjo patikimumą patvirtinančiam dokumentui gauti

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos