Gimimo transformacija

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Gimimo transformacija

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: Orfeana, UAB

Kaina: 45€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

uždara FB grupė, kokybiški įrašai, galima peržiūrėti patogiu metu.

Gimimo transformacija – tai atgimimas, persikėlimas į naują gyvenimo realybę. Kai sena informacija ir neigiamos įtakos yra transformuojamos, mes galime patirti begalinį išsilaisvinimą, dvasios prabudimą ir atgimimą naujame išmatavime.

Vyks stipri transformacinė meditacija, kurios metu persikelsime į tą laikotarpį, kai planavote ateiti į šią planetą Žemę. Energetiškai pajausite visą laikotarpį nuo to momento, kai judėjote iš begalybės link materializacijos – gimimo. Sąmoningai keliausime per visus prenatalinio laikotarpio išgyvenimų aspektus. Prisiliesime prie tėvo ir motinos principų ir per juos tekančių energijų.

Prenatalinis laikotarpis apima periodą nuo apvaisinimo iki gimimo. Prenatalinės raidos metu plėtojasi paveldėtas potencialas, didžiuliai fiziniai pokyčiai, kurie prasideda nuo genetinės transmicijos ir pereina per daugybę ląstelinių ir struktūrinių permainų.

Prenatalinio laikotarpio metu mes buvome atskirti nuo dieviškos sąmonės. Šiame procese patirti sunkumai ateityje gali nulemti individo dvasinį prabudimą ir gyvenimą.

Jūsų tolesnį vystymąsį nulemia šiame laikotarpyje patirtos neigiamos įtakos, kurios kaip antspaudas įsispaudžia į Jūsų energetinį lauką. Tai tėvų patirtas stresas, baimės, pergyvenimai. Kitos įtakos, kurios įtakojo nėštumo būklę, ar vaikas buvo laukimas, mylimas, ar grėsė persileidimas, ar buvo mintys apie abortą ir kt. faktoriai.

Nukreipsime gyvybinę energiją į visą šį laikotarpį, kad pajaustumėte transformacinę galią, kurį įtakos pasikeitimą iš to, kas esame į tai, kas galime būti... Pajausite save kokonu, kuris pavirs drugeliu ! Tai gyli transformacija, kuri apima visus sąmonės ir pasąmonės lygmenis.

​Programą ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, dr. Psichoinformacinių technologijų.

Mokymų programa:

Mediatyvinė praktika "Gimimo transformacija"

Teorija + praktika "Metamorfinis metodas" + metodinė medžiaga

Mediatyvinė praktika "Sąmonės lygmenys"

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos