Fotografavimo ir retušavimo pagrindai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Fotografijos kursai » Fotografavimo ir retušavimo pagrindai

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Finansuoja
Kalba: Lietuvių, Anglų
Trukmė: 90 ak. val.
Organizatorius: techin.lt

Kaina: 500€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Fotografavimo ir retušavimo programos tikslas – suteikti dalyviams fotografijos pagrindus, supažindinti su fotografinės įrangos veikimo bei nuotraukų apdorojimo Adobe Lightroom ir Adobe Photoshop programomis principais. Programos pagrindą sudaro praktiniai mokymai ir kūrybiniai užsiėmimai, tačiau netrūks ir aktualių teorinių žinių apie fotokameros, fotografinės kompozicijos ir šviesos valdymą, fotografijos žanrų ypatumus, nuotraukų redagavimo būdus – visų šių dalių visuma orientuota į įvairiapusį dalyvių gebėjimų ugdymą, kūrybiškumo skatinimą, skaitmeninių kompetencijų plėtrą.

Mokymų programa:

Nuotraukų paruošimas skaitmeninei erdvei bei spausdinimui, atsižvelgiant į tikslą Dalyviai įgis teorinių ir praktinių žinių apie nuotraukų paruošimą tiek talpinimui įvairiuose skaitmeniniuose kanaluose, tiek spausdinimui, įvairius spaudos procesus, skirtingas medžiagas ir jų savybes.
Ekspozicijos parametrų nustatymas Dalyviai įgis žinias ir praktiškai išbandys ekspozicijos nustatymą įvairiomis sąlygomis.
Fotografijos žanrų apžvalga, jų apdorojimo principai priklausomai nuo žanro. Dlyviai įgys žinių ir praktinių gebėjimų temose: peizažo fotografija; architektūra ir interjeras; natiurmortas ir reklama; portretinė fotografija; žurnalistinė, reportažo fotografija. Žymiausių skirtingų žanrų srities atstovų darbai. Įvairūs žanrams būdingi fotografavimo būdai: nuotraukų apdorojimas Adobe Lightroom ir Adobe Photoshop programomis.
Šviesa fotografijoje Dalyviai įgis žinias ir praktiškai išbandys fotografavima prie įvairaus apšvietimo, apšvietimo valdymą.
Kompozicijos pagrindai Dalyviai įgis žinias ir praktiškai išbandys skirtingus kompozicijos būdus tiek dvimatėje, tiek trimatėje erdvėje.
Fotografinės serijos. Nuotraukų vertinimas ir atranka. Dalyviai įgis teorinių ir praktinių žinių apie nuotraukų vertinimo kriterijus, fotografinių serijų sudarymą, nuotraukų atranką serijai, serijų paruošimo būdus.
Nuotraukų apdorojimo pagrindai Dalyviai įgis žinias ir praktiškai išbandys nuotraukų apdorojimą Adobe Lightroom ir Adobe Photoshop programomis.
Fotoaparatų ir objektyvų tipai, veikimo principai Dalyviai įgis žinias apie įvairią fotografinę įrangą ir jos veikimo principus

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos