Efektyvios komunikacijos mokymai

Pradžia » Kursai » Pardavimai ir rinkodara » Komunikacijos mokymai » Efektyvios komunikacijos mokymai

Tipas: Seminarai, konferencijos
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 4 ak. val.
Organizatorius: Laisva Kėdė

Kaina: 79€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-11-28

Vilniuje

9:30 - 12:30, viešbutis "Calvary", Kalvarijų g. 59, Vilnius

Lektoriai

Jevgenija Ešvovičiūtė - personalo valdymo konsultantė, mokymų ir HR konsultacijų projekto laisvakede.lt kūrėja. Jevgenija dirbo su daugiau nei 1000+ dalyvių iš įvairių organizacijų tokiomis temomis, kaip: komandos formavimas, vadovavimas, efektyvi komunikacija, personalo valdymas. Organizacijoms ji padeda žengti pirmąjį ir tuo pačiu svarbiausią žingsnį link sklandesnio darbo drauge.

Jevgenija yra sukūrusi HR ir vadovavimo e-kursus bei paruošusi HR formas, padedančias personalo valdymo specialistams.

Atsiliepimai:

-Jevgenijos praktinis seminaras buvo interaktyvus ir įtraukus, prikaustantis mokymų dalyvių dėmesį nuo pat pirmos minutės iki paskutinės. Mokymų medžiaga buvo puikiai pritaikyta skirtingų profesinių sričių auditorijai. Informacija pateikta paprastai ir žaismingai, bet kartu išsamiai bei su pavyzdžiais. Jevgenija puikiai išmano savo dėstomą turinį ir jai puikiai sekasi užmegzti kontaktą su auditorija. Kiekvienas taikytas metodas turėjo praktinį pritaikomumą ir buvo puikūs įtraukiant mokymų dalyvius būti proaktyviais. Profesionalu, gilu, įdomu ir tikrai naudinga mokymosi patirtis, kuria su mumis pasidalino Jevgenija.

-Lektorė puikiai perpranta kiekvieną dalyvį, informaciją pateikia glaustai ir aiškiai. Stiprios psichologinės žinios leidžia pateikiamą informaciją pagrįsti gyvenimiškais pavyzdžiais, kas padeda planuoti ir analizuoti savo ir komandos galimą elgseną.

-Labai daug aiškumo, savianalizės bei emocijų davė Jevgenijos vesti Komandos formavimo mokymai. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę dar labiau įsigilinti į save bei kolegas pamatyti dar iš kitų pozicijų, manome, jog tai ką sužinojome – pritaikysime darbe ir ateityje! Jevgenija savo profesionalumu, paprastumu ir pozityvumu nuo pat pirmos minutės įtraukė visą kolektyvą į mokymus, pasidalindama savo žiniomis bei praktiniais pavyzdžiais.

-Jevgenijos HR kursai naudingi tiek pradedančiajam specialistui, ieškančiam sau artimos HR srities, tiek patyrusiam, norinčiam užtvirtinti ir atnaujinti žinias. Patiko temų įvairovė, praktiniai patarimai ir įžvalgos bei kursų struktūra. Kalbėtis - toks pagrindinis raktinis mokymų žodis.

-Nuoširdžiai džiaugiuosi sudalyvavusi personalo valdymo kursuose, kurie yra naudingi ir pradedančiajam, ir jau patyrusiam personalo valdymo specialistui, siekiančiam atnaujinti savo žinias. Kiekviename modulyje informacija pateikiama išsamiai, struktūruotai, su konkrečiais pavyzdžiais, kurie padeda dar labiau įsigilinti į analizuojamas temas. Jevgenija - labai šilta, nuoširdi, tikra savo srities profesionalė, sugebanti aiškiai pasidalinti savo sukaupta vertinga patirtimi.


Lapkričio 28 d., antradienį, kviečiame į Efektyvios komunikacijos mokymus.

Mokymų trukmė: 9:30 - 12:30 (įskaitant kavos pertrauką su užkandžiais)
Mokymų vieta: viešbutis Calvary, Kalvarijų g. 59, Vilnius
Vietų skaičius ribotas: grupėje ne daugiau 12 dalyvių, todėl paskubėkite rezervuoti savo vietą jau šiandien!
Iki lapkričio 17 d. bilietai kainuoja 79 eur. Mokymai brangs!

Dirbdami komandoje kiekvieną dieną bendraujame su kolegomis, vadovais, partneriais, tiekėjais.

- Kaip užtikrinti sklandžią komunikaciją?
- Kaip atrasti bendrą kalbą su skirtingais žmonėmis?
- Kaip užtikrinti, kad kiekvienas būtų išgirstas ir suprastas?
- Kaip išvengti miskomunikacijos?
Net neabejoju, jog su šiais klausimais susiduriate kiekvieną dieną. Atėjo laikas į juos atsakyti.

Šių mokymų tikslas geriau pažinti save bei kolegas ir suprasti mūsų kiekvieno elgesio motyvus bei koks efektyviausias komunikacijos būdas tinka skirtingiems komandos nariams. Tai interaktyvūs mokymai, su įžvalgomis, žiniomis ir praktiniais pavyzdžiais.

Mokymus veda lektorė, personalo valdymo konsultantė, mokymų ir HR konsultacijų projekto laisvakede.lt kūrėja Jevgenija Ešvovičiūtė. Jevgenija dirbo su daugiau nei 1000+ dalyvių iš įvairių organizacijų tokiomis temomis, kaip: komandos formavimas, vadovavimas, efektyvi komunikacija, personalo valdymas. Organizacijoms ji padeda žengti pirmąjį ir tuo pačiu svarbiausią žingsnį link sklandesnio darbo drauge.

Jevgenija yra sukūrusi vadovavimo bei HR e-kursus bei paruošusi HR formas, padedančias personalo valdymo specialistams.

Atsiliepimai

Jevgenijos praktinis seminaras buvo interaktyvus ir įtraukus, prikaustantis mokymų dalyvių dėmesį nuo pat pirmos minutės iki paskutinės. Mokymų medžiaga buvo puikiai pritaikyta skirtingų profesinių sričių auditorijai. Informacija pateikta paprastai ir žaismingai, bet kartu išsamiai bei su pavyzdžiais. Jevgenija puikiai išmano savo dėstomą turinį ir jai puikiai sekasi užmegzti kontaktą su auditorija. Kiekvienas taikytas metodas turėjo praktinį pritaikomumą ir buvo puikūs įtraukiant mokymų dalyvius būti proaktyviais. Profesionalu, gilu, įdomu ir tikrai naudinga mokymosi patirtis, kuria su mumis pasidalino Jevgenija.

Lektorė puikiai perpranta kiekvieną dalyvį, informaciją pateikia glaustai ir aiškiai. Stiprios psichologinės žinios leidžia pateikiamą informaciją pagrįsti gyvenimiškais pavyzdžiais, kas padeda planuoti ir analizuoti savo ir komandos galimą elgseną.

Labai daug aiškumo, savianalizės bei emocijų davė Jevgenijos vesti Komandos formavimo mokymai. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę dar labiau įsigilinti į save bei kolegas pamatyti dar iš kitų pozicijų, manome, jog tai ką sužinojome – pritaikysime darbe ir ateityje! Jevgenija savo profesionalumu, paprastumu ir pozityvumu nuo pat pirmos minutės įtraukė visą kolektyvą į mokymus, pasidalindama savo žiniomis bei praktiniais pavyzdžiais.

Mokymų programa:

1. Pagrindiniai efektyvios komunikacijos elementai ir kanalai
2. 4 komunikacijos tipai - kokiam tipui priklausote jūs? Direktyvusis liūtas, ekspresyvioji papūga, besirūpinantis delfinas, o gal analitiškasis dramblys? Lengvai perprantama tipologija leidžia greitai ir paprastai atpažinti save ir kolegas
3. Kaip tinkamai bendrauti su kiekvienu tipu?
4. Miskomunikacijos priežastys ir prevencija
5. Kaip bendrauti, kad kiekvienas jaustųsi išgirstas ir suprastas?
6. Kaip teikti konstruktyvų grįžtamąjį ryšį? Technikos ir frazės

Mokymų metodai:
- Lengvai pritaikoma teorija, praktiniai pavyzdžiai
- Testas, kuris leis geriau pažinti tiek save, tiek kolegas

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:





    Mokymų ir kursų temos