fbpx

Efektyvios komunikacijos mokymai. Vienareikšmiškai – bestseleris!

Pradžia » Kursai » Komunikacijos mokymai » Efektyvios komunikacijos mokymai. Vienareikšmiškai – bestseleris!

Tipas: Vidiniai mokymai
Lygis: Komandoms, darbuotojams, vadovams
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, anglų
Trukmė: 1 d. (4 ak. val.)
Organizatorius: Laisva Kėdė

Kaina: 400€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Lektoriai

Jevgenija Ešvovičiūtė - personalo valdymo konsultantė, mokymų ir HR konsultacijų projekto laisvakede.lt kūrėja. Jevgenija dirbo su daugiau nei 1000+ dalyvių iš įvairių organizacijų tokiomis temomis, kaip: komandos formavimas, vadovavimas, efektyvi komunikacija, personalo valdymas. Organizacijoms ji padeda žengti pirmąjį ir tuo pačiu svarbiausią žingsnį link sklandesnio darbo drauge.

Jevgenija yra sukūrusi HR ir vadovavimo e-kursus bei paruošusi HR formas, padedančias personalo valdymo specialistams.

Atsiliepimai:

-Jevgenijos praktinis seminaras buvo interaktyvus ir įtraukus, prikaustantis mokymų dalyvių dėmesį nuo pat pirmos minutės iki paskutinės. Mokymų medžiaga buvo puikiai pritaikyta skirtingų profesinių sričių auditorijai. Informacija pateikta paprastai ir žaismingai, bet kartu išsamiai bei su pavyzdžiais. Jevgenija puikiai išmano savo dėstomą turinį ir jai puikiai sekasi užmegzti kontaktą su auditorija. Kiekvienas taikytas metodas turėjo praktinį pritaikomumą ir buvo puikūs įtraukiant mokymų dalyvius būti proaktyviais. Profesionalu, gilu, įdomu ir tikrai naudinga mokymosi patirtis, kuria su mumis pasidalino Jevgenija.

-Lektorė puikiai perpranta kiekvieną dalyvį, informaciją pateikia glaustai ir aiškiai. Stiprios psichologinės žinios leidžia pateikiamą informaciją pagrįsti gyvenimiškais pavyzdžiais, kas padeda planuoti ir analizuoti savo ir komandos galimą elgseną.

-Labai daug aiškumo, savianalizės bei emocijų davė Jevgenijos vesti Komandos formavimo mokymai. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę dar labiau įsigilinti į save bei kolegas pamatyti dar iš kitų pozicijų, manome, jog tai ką sužinojome – pritaikysime darbe ir ateityje! Jevgenija savo profesionalumu, paprastumu ir pozityvumu nuo pat pirmos minutės įtraukė visą kolektyvą į mokymus, pasidalindama savo žiniomis bei praktiniais pavyzdžiais.

-Jevgenijos HR kursai naudingi tiek pradedančiajam specialistui, ieškančiam sau artimos HR srities, tiek patyrusiam, norinčiam užtvirtinti ir atnaujinti žinias. Patiko temų įvairovė, praktiniai patarimai ir įžvalgos bei kursų struktūra. Kalbėtis - toks pagrindinis raktinis mokymų žodis.

-Nuoširdžiai džiaugiuosi sudalyvavusi personalo valdymo kursuose, kurie yra naudingi ir pradedančiajam, ir jau patyrusiam personalo valdymo specialistui, siekiančiam atnaujinti savo žinias. Kiekviename modulyje informacija pateikiama išsamiai, struktūruotai, su konkrečiais pavyzdžiais, kurie padeda dar labiau įsigilinti į analizuojamas temas. Jevgenija - labai šilta, nuoširdi, tikra savo srities profesionalė, sugebanti aiškiai pasidalinti savo sukaupta vertinga patirtimi.


Efektyvios komunikacijos mokymuose sudalyvavo daugiau nei 400+ dalyvių, todėl net neabejoju, jog šie mokymai atras vietą ir jūsų organizacijoje.

Dirbdami komandoje neišvengiamai kiekvieną dieną bendraujame su kolegomis, vadovais, partneriais, tiekėjais. Ar visada sekasi surasti bendrą kalbą? Ne visada.

Ir dažniausia to priežastis - mūsų įvairovė. Mes esame skirtingi, mūsų komunikacijos ir priėjimo būdai įvairūs. Ši įvairovė mums yra būtina, tačiau su ja ateina ir iššūkiai vienas kitą suprasti, išgirsti ir susikalbėti.

Todėl šių mokymų tikslas geriau pažinti save, kolegas ir suprasti mūsų kiekvieno elgesio motyvus bei koks efektyviausias komunikacijos būdas tinka skirtingiems komandos nariams. Tai interaktyvūs mokymai, su įžvalgomis, žiniomis ir juoku, nes, tikiu, kad humoras vienas iš puikių būdų į save pažvelgti nauju kampu.

Mokymų programa:

1. Pagrindiniai efektyvios komunikacijos elementai ir kanalai
2. 4 komunikacijos tipai - kokiam tipui priklausote jūs? Direktyvusis liūtas, ekspresyvioji papūga, besirūpinantis delfinas, o gal analitiškasis dramblys? Lengvai perprantama tipologija leidžia greitai ir paprastai atpažinti save ir kolegas
3. Kaip tinkamai bendrauti su kiekvienu tipu?
4. Miskomunikacijos priežastys ir prevencija
5. Praktinės komandinės užduotys, kurios atskleidžia jūsų komandos komunikacijos stiprybes ir silpnybes

Mokymų metodai
1. Lengvai pritaikoma teorija, praktiniai pavyzdžiai
2. Testai, kurie leidžia geriau pažinti tiek save, tiek kolegas
3. Atvejų analizės
4. Situacijų simuliacijos

Mokymų trukmė ir programa derinama individualiai su kiekvienu klientu. Susitikimo metu aptariame organizacijos poreikius bei parenkame geriausią variantą.

Populiariausias formatas - 4 ak. val.!

Pilnos dienos (8 ak. val.) mokymų kaina prasideda nuo 1000 eur.
Pusės dienos (4 ak. val.) mokymų kaina prasideda nuo 600 eur.
2 ak. val. mokymų kaina prasideda nuo 400 eur.
Mokymai vedami lietuvių arba anglų kalba.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos