Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Psichologijos kursai » Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (2 ak. val.)
Organizatorius: Vidinės kelionės

Kaina: 100€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Derinama individuliai

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individuliai

Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. mindfulness) gali būti labai naudingas įgūdis darbe. Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos padeda sustoti chaotiškoje rutinoje, grįžti į čia ir dabar akimirką, o tai padeda sumažinti nerimo ir streso lygį. Praktikų, kurios moko dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) yra pačių įvairiausių. Dėl to mokymuose siekiama susipažinti su kuo įvairesnėmis praktikomis, kurias vėliau būtų galima taikyti skirtingose situacijose, pavyzdžiui, pasirenkant pagal trukmę ar veiklą, pvz., taikyti praktikas valgant.

Galimos mokymų formos:

- Kelių akademinių valandų seminaras, kur trumpai supažindinama su pagrindiniais dėmesingo įsisąmoninimo principais, kartu atliekamos kelios nesudėtingos praktikos, kurias mokymų dalyviai gali toliau taikyti kasdien.
- Tęstiniai mokymai, pakartotiniai susitikimai gali padėti formuoti dėmesingo įsisąmoninimo praktikų įgūdžius, padėti neprarasti motyvacijos juos taikyti. Susitikimuose daug dėmesio skiriama įvairioms dėmesingo įsisąmoninimo praktikoms, dalinimuisi grupelėse, kur dalyviai ne tik mokosi iš savo patirties, ja dalinasi, tačiau, klausydamiesi kitų dalyvių patirčių, gali suprasti ir savąsias.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos