Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Personalo valdymas » Darbuotojų motyvacija » Darbuotojų veiklos vertinimas ir grįžtamojo ryšio kultūra

Tipas: Kursai
Trukmė: 1 dienos
Organizatorius: ALISA MANAGEMENT LABORATORY, UAB

Kaina: 300€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-11-29

Vilniuje

A. Goštauto g. 40B, Vilnius

Lektoriai

Bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY, startuolio HRIZER įkūrėja ir vadovė, socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, Vadovų magistrantūros Lyderystės modulio vadovė; sertifikuota International Coaching Community (ICC) koučingo trenerė Baltijos šalims, ICC Europos regiono vadovė; Academy of Management ir International Leadership Association narė, stažavosi Danijos, Norvegijos ir JAV Universitetuose. Alisos tyrimų ir profesinių interesų sritis – vadovavimas ir lyderystė, organizacijų elgsena. Alisa – knygų autorė, rengia komentarus Lietuvos ir užsienio žinių portalams. Daugiau nei 20 metų Alisa konsultuoja Lietuvos ir užsienio kompanijas, veda mokymus jų darbuotojams.


Darbuotojų veiklos vertinimo sistema – tai rūbas, kuris turi būti pasiūtas kiekvienai organizacijai individualiai, pagal jos veiklos sritį, organizacinę kultūrą ir vertybes, darbuotojų veiklos vertinimo patirtį. Šiuose mokymuose analizuojame naujausias darbuotojų veiklos vertinimo sistemų tendencijas ir principus, aiškinamės, kaip įdiegti arba tobulinti darbuotojų veiklos vertinimo sistemą organizacijoje, kaip organizuoti ir vesti darbuotojų veiklos vertinimo pokalbius. Grįžtamasis ryšys darbuotojui turi būti teikiamas ir neformaliai – kas dieną. Aiškinamės, kaip užtikrinti efektyvią grįžtamoji ryšio kultūrą organizacijoje, siekiant darbuotojų lojalumo, sutelktumo ir geresnių verslo rezultatų.

Mokymų programa:

- Šiuolaikinės darbuotojų veiklos vertinimo sistemos – pasaulinė praktika ir tendencijos;
- Darbuotojų veiklos vertinimo sistemos tikslai ir komponentai;
- Organizacijos pasiruošimas įvesti darbuotojų veiklos vertinimo sistemą, įvedimo principai ir etapai;
- Metinis pokalbis su darbuotoju: pokalbio tikslas, organizavimas, struktūra, reikalingi įgūdžiai;
- Dažniausios metinių pokalbių vedimo klaidos;
- Grįžtamojo ryšio kultūra organizacijose;
- Grįžtamojo ryšio teikimo principai praktikoje.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos