Darbuotojo, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, pažymėjimas

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Statybų sektorius » Darbuotojo, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, pažymėjimas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 65€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, mokymai organizuojami įmonės darbuotojams, dirbantiems prie aukštesnių kaip 1,5 metro šlaitų ir gilesnėse kaip 1,5 metro iškasose, darbininkams, atliekantiems darbus su grunto kasimu ir tvirtinimais. Darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, pažymėjimas ir darbuotojo, vykdančio darbus iškasose ir pylimuose, mokymai reikalingi darbuotojams, kurie dirba, ar gali dirbti tokius darbus, esant pavojui nukristi, įkristi ir patirti traumą. Darbininkas, vykdantis grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, turi būti apmokytas ir atestuotas tokiems darbams.

Mokymų programa:

Pagrindiniai mokymo programos aspektai:

  1. Pagrindiniai apsaugos būdai, priemonės ir teisiniai reikalavimai (Saugaus darbo atlikimo tvarka ir reikalavimai naudojant apsaugos priemones. Teisinis reikalavimų pagrindas);
  2. Darbo pavojingumas (Dirbant kasimo darbus pavojingos nuošliaužos. Iškasų kraštų tvirtinimo darbai);
  3. Saugaus darbų atlikimas kėlimo ir kasimo įrenginiais (Signalizavimo tvarka, krovinių ženklinimas, kabinimo būdai ir kt.)
  4. Darbuotojų sauga ir sveikata (Įstatymai, darbo kodeksas, profesinė rizika, nelaimingi atsitikimai, gaisrinė sauga, mokymas veikti ekstremaliosiomis sąlygomis: gaisro, traumavimo, avarijos ir kt.
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos