Aukštalipio pažymėjimas darbuotojui – darbai aukštyje

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Aukštalipio kursai » Aukštalipio pažymėjimas darbuotojui – darbai aukštyje

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 70€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Tam, kad sėkmingai įgyti aukštalipio pažymėjimą, pagal neformalią saugos ir sveikatos mokymo programą „Darbų, atliekamų aukštyje“, toliau aukštalipio pažymėjimas, yra privaloma spręsti mūsų testą virtualioje aplinkoje (paspaudus nuorodą ir interaktyviai atsakius į mūsų pateikto testo klausimus). Tam, kad sėkmingai išsilaikytumėte šį aukštalipio pažymėjimą jums reikia atsakyti į bent 75% egzamino testo klausimų. Neišlaikius egzamino yra galimas neribotas kiekis perlaikymų, kurie papildomai nieko nekainuoja. Po sėkmingo testo išsprendimo jums bus išduotas aukštalipio darbų atlikimo saugos ir sveikatos neformalaus mokymo pažymėjimas. Šiame puslapyje pateikiama saugos ir sveikatos neformalaus mokymo teorinė medžiaga, atmintinės ir kt., kurios įsigiję galėsite aiškiai ir suprantamai mokytis (su mūsų dėstytojo pagalba) ir pasirengti šiam darbų, atliekamų aukštyje, saugos ir sveikatos egzaminui.

Po apmokėjimo gausite mūsų sukurtą nuorodą, kurioje rasite viso visą riekiamą informaciją, teorinę padalomają mokymų medžiagą šiems mokymams atlikti. Atkreipkite dėmesį, jog šis pažymėjimas yra neformalus ir yra įrodymas, jog įgijote žinių kaip atlikti saugų darbų, atliekamų aukštyje atlikimą įmonėje.

Kada galioja šis aukštalipio pažymėjimas?
Šis aukštalipio darbų saugos ir sveikatos neformalusis pažymėjimas yra skirtas darbams įmonėse, atliekant darbo funkcijas ir dirbant darbus, atliekamus aukštyje, ant pastolių, stogų, naudojant apraišus ir kt.

Mokymų programa:

Pagrindiniai mokymo programos aspektai:

• Kenksmingi faktoriai, rizikos veiksniai, kylantys pavojai dirbant aukštalipio darbus Aukštalipio darbai

• Pagrindinės dinamikos sąvokos. Kritimo ir apsaugos organizavimo pagrindinės grafinės schemos

• Aukštalipio darbų atlikimas: Pastolių montavimo bei demontavimo darbai. Paklotai, aikštelės, kopėčios ir paaukštinimo priemonėms keliami reikalavimai

• Darbai lopšiuose, stogų įrengimas ir renovavimas. Rekonstrukcijos ir remonto darbai

• Darbai atliekami kybant, kopimas į stiebus ir nusileidimas. Apsaugos organizavimo savitumai

• Aukštalipio darbams naudojamos apsauginės priemonės bei jų bandymai. Apsaugos nuo kritimo iš aukščio: Apsaugos diržai, įtempimo trosai ir kt..

• Nelaimingi atsitikimai dirbant aukštyje ir jų prevencija, pirmoji pagalba

• Praktinis darbuotojų mokymas

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos