Darbų saugos pažymėjimas – atsakingas/specialistas

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Darbų saugos mokymai » Darbų saugos pažymėjimas – atsakingas/specialistas

Tipas: Kursai
Lygis: none
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 40
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 125€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Tam, kad įgytumėte atsakingo asmens už darbų saugą įmonėje saugos pažymėjimą yra privaloma baigti mokymus ir laikyti egzaminą (kuris vyksta LR valstybinėje darbo inspekcijoje ir paslauga papildomai nekainuoja). Išduodamas darbų saugos specialisto pažymėjimas ar atsakingo asmens, atliekančio saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas įmonėje, saugos pažymėjimas. Vadovaujantis įstatymais šiai dienai, reglamentuojančiais asmenų saugos ir sveikatos mokymą, mokymus leidžiama organizuoti nuotoliniu būdu (virtualioje aplinkoje). Užsisakius šią paslaugą jums bus suteikta prieiga prie virtualios aplinkos darbų saugos mokymo medžiagos pagal tarnybos funkcijų, saugos specialisto mokymo programas. Prie šios teorinės medžiagos bus taip pat suteikta prieiga prie buvusių egzaminų testų ir jų atsakymų.

Žiūrint iš praktinės pusės – šių testų klausimai dažnai pasikartoja egzamino metu. Saugos ir sveikatos atsakingų asmenų mokymai yra viso 9 rūšių, plačiau apie šias rūšis mūsų puslapyje, paspaudus ant šios nuorodos. Užsisakant šį pažymėjimą prašome nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą bei įmonės rekvizitus ir įmonės veiklą.

Atsiųsti mums savo išsilavinimo diplomo kopiją. Gavę visus nurodytus duomenis nustatysime tiksliai kokio jums saugos pažymėjimo reikia ir parinksime tinkamiausius mokymus bei atsiųsime saugos mokymų sutartį pasirašymui. Pažymėjimai būna darbų saugos specialisto pažymėjimas, atsakingo asmens, vykdančio tarnybos funkcijas pažymėjimas, taip pat įgaliotų asmenų saugos pažymėjimai. Baigus mokymus įregistruosime jus į valstybinės darbo inspekcijos sistemą, tuomet po šios registracijos jums bus leidžiama registruotis egzaminui pažymėjimui įgyti. Jūsų nurodytu el. paštu iš valstybinės darbo inspekcijos gausite nuorodą, kurią paspaudus galėsite užsiregistruoti egzaminui.

Pagal šias darbų saugos pažymėjimo mokymo programas laikomame egzamine bus 40 klausimų testas, kurį sprendžiant bus leidžiama padaryti ne daugiau kaip 10 klaidų. Neišlaikius egzamino yra galimas neribotas kiekis perlaikymų, kurie papildomai nieko nekainuoja. Atestavimo pažymėjimas yra neterminuotas, galiojantis visose įmonėse, tačiau pažymėjimui yra būtinas pratęsimas. Pažymėjimui pratęsti reikia ne rečiau kaip kartą per 5 metus surinkti bent 50 kvalifikacinių valandų iš darbų saugos srities. Pageidavimus galite rašyti įdėjus į prekę į krepšelį ir paspaudus apmokėti prieš pat apmokėjimą. SVARBU: VISĄ INFORMACIJĄ GAUSITE Į APMOKĖJIMO METU NURODYTĄ EL. PAŠTO ADRESĄ.

Mokymų programa:

28, 38 arba 40 val. mokymo programa (priklausomai nuo įmonių grupės).

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos