Dalykinis protokolas, tarnybinis etiketas, žmogiškasis taktas ir asmeninės manieros – kaip padaryti tinkamą įspūdį savo aplinkai ir visam pasauliui?

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Santykių ir bendravimo kursai » Dalykinis protokolas, tarnybinis etiketas, žmogiškasis taktas ir asmeninės manieros – kaip padaryti tinkamą įspūdį savo aplinkai ir visam pasauliui?

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: lietuvių
Trukmė: 1 d. (7 ak. val.)
Organizatorius: Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)

Kaina: 189€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-10-24

Vilniuje

Vieta bus patikslinta registruotiems dalyviams

Lektoriai

Dešimt knygų išleidęs rašytojas ir žurnalistas, etiketo specialistas, lektorius, konsultantas, televizijos laidų vedėjas ir visuomenės veikėjas - nuolatinis didžiausių Lietuvos periodinių leidinių autorius, komunikacijos konsultantas Giedrius Drukteinis, nuo 1999 metų skaito paskaitas ir veda seminarus Lietuvos bei užsienio verslo įmonėms, akademinėms bei valstybinėms institucijoms, taip pat – pagal korporacinius ar individualius užsakymus.


Jei jau esate įsigiję verstinių etiketo knygų, pripažinkite – Jūsų pinigai išmesti į balą. Didžiausia etiketo problema – jis yra sukurtas dirbtinai ir atsirado labai seniai kaip aukštesniųjų klasių žaidimas ar priemonė atskirti save nuo prasčiokų. Todėl neabejotinai atkreipėte dėmesį į tai, kad viskas, ką Jūs mokėtės ar skaitėte iš etiketo srities, yra pagrįsta NURODYMAIS: „privalote“, „būtina“, „turite“ ir pan. Dėl to etiketo yra sunku išmokti, nes jis kupinas formulių, kurias kaip kokias algebros taisykles vidurinėje mokykloje turite iškalti. Tačiau viskas yra kur kas paprasčiau, kai žinote, KODĖL taip reikia elgtis. Nes supratimas ateina per žinojimą, IŠ KUR visa tai atsirado. Kiekvienas žinote, kad priėjus moteriai prie stalo, lyg tai reikia atsistoti ar kilstelti savo užpakalį – tačiau ar kas kada Jums paaiškino, KODĖL tai reikia daryti? Seminare pateikiamos istorinės mūsų elgesio ir manierų ištakos bei priežastys, padedančios susivokti, kaip savo elgesiu bei manieromis daryti teigiamą įspūdį tiems žmonėmis, kurie Jums yra svarbūs. Kitais žodžiais, jais manipuliuoti. Praktinės užduotys ir patarimai.

Data – 2024 m., spalio 24 d., 7 ak. val., pradžia 10:00 val.

Mokymo vieta – Vilnius (į kainą įskaičiuota pietūs ir kavos pertraukėlė). Tiksli vieta bus patikslinta registruotiems dalyviams.

Mokymų kaina - 189 EUR ir PVM

Seminaro metu Jūs išmoksite:

Pažinti savo aplinką;
Aplinkinių elgesio motyvaciją ir prasmę;
Gražiai elgtis ir savo elgesiu įtakoti aplinką;
Įgyti tikrą pasitikėjimą savimi ir motyvaciją veikti;
Pakeisti nepageidaujamą elgesį savyje ir kituose;
Daug geriau komunikuoti - ir savyje, ir su aplinkiniais;
Suvokti savo tikrąsias galias ir tikslus.

Mokymų programa:

Kas yra Protokolas, Etiketas ir Manieros – kokia šių gražaus elgesio kategorijų paskirtis, ir ką jos gali padaryti iš esmės?
Rašytiniai Etiketo ir Takto testai
Klausimai-atsakymai, diskusija
Trys gražaus ir padoraus elgesio teritorijos: Prie stalo; Apranga ir Manieros;
Praktinis užsiėmimas, rašytinis testas;
Klausimai-atsakymai, diskusija
Pagrindinės gražaus elgesio klaidos ir kaip jų išvengti?
Pagrindiniai įspūdžio principai ir jų taikymas.
Praktinės užduotys ir patarimai.

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.

Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas!

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos