Certified Ethical Hacker (CEH) – teorija, laboratoriniai, egzaminas (naujausia CEHv12 versija)

Pradžia » Kursai » IT kursai » Kibernetinis saugumas » Certified Ethical Hacker (CEH) – teorija, laboratoriniai, egzaminas (naujausia CEHv12 versija)

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Anglų, Rusų
Trukmė: 5 d. (40 ak. val.)
Organizatorius: TOWI, UAB

Kaina: 2800€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-09-04

Internetu

2023-09-18

Vilniuje

2023-10-02

Vilniuje

2023-11-13

Vilniuje

2023-12-11

Vilniuje

Lektoriai

Tai žmogus, kuris dirba IT daugiau nei 30 metų ir turi daugiau nei 100 įvairiausių sertifikacijų. Tarp jų ir tarptautines dėstytojo sertifikacijas, viena jų įgyta daugiau nei prieš 20 metų. Veda mokymus, seminarus bei pasisako įvairiuose renginiuose kaip pranešėjas. Daug paprasčiau yra tiesiog įsivesti jo vardą ir pavardę Google nei aprašyti čia.


Tai OFICIALUS kompanijos EC-Council kursas, kuris paruošia egzamino laikymui. Po šio egzamino išlaikymo gausite tarptautinį sertifikatą, kuris patvirtins jūsų turimą kompetenciją ir yra pripažįstamas tiek valstybinėse institucijose, tiek universitetuose.

DĖMESIO !!!
Rinkoje pasirodė kompanijos, kurios neturi teisės vykdyti šių mokymų, todėl negalės jums suteikti galimybės aplankyti oficialų kursą ir laikyti tarptautinį egzaminą. Taigi, jūs galite prarasti savo pinigus ir neįgyti norimos kompetencijos.
Visuomet prieš užsakydami paprašykite ATC (Accredited Training Center) sertifikato ir paprašykite sertifikuoto dėstytojo pažymėjimo CEI (Certified EC-Council Instructor). Tik tai garantuos mokymų kokybę ir galimybę laikyti tartautinį sertifikacinį egzaminą.

Ką Jūs išmoksite
CEH yra padalintas į 20 modulių ir pristatomas pagal kruopščiai parengtą mokymo planą, kuris paprastai trunka 5 dienas. Mokymosi metu kiekvienas modulis siūlo daug praktinių laboratorinių komponentų, leidžiančių praktikuoti programoje dėstomus metodus ir procedūras realiuoju laiku tiesioginiuose įrenginiuose.
Etiško įsilaužimo laboratorijos
*
Turėdami daugiau nei 220 praktinių laboratorijų, atliekamų mūsų kibernetinio diapazono aplinkoje, turėsite galimybę praktiškai įgyvendinti kiekvieną mokymosi tikslą kurso metu, kai naudojate veikiančias mašinas ir pažeidžiamus taikinius. Iš anksto įdiegę daugiau nei 3 500 įsilaužimo įrankių ir įvairių operacinių sistemų, įgysite precedento neturinčios patirties ir praktinės patirties su dažniausiai pasitaikančiais saugos įrankiais, naujausiais pažeidžiamumais ir plačiai naudojamomis operacinėmis sistemomis rinkoje. Mūsų asortimentas yra prieinamas žiniatinklyje, todėl galite mokytis ir praktikuoti iš bet kurios vietos.

Mokymų programa:

Module 01: Introduction to Ethical Hacking
Module 02: Foot printing and Reconnaissance
Module 03: Scanning Networks
Module 04: Enumeration
Module 05: Vulnerability Analysis
Module 06: System Hacking
Module 07: Malware Threats
Module 08: Sniffing
Module 09: Social Engineering
Module 10: Denial-of-Service
Module 11: Session Hijacking
Module 12: Evading IDS, Firewalls, and Honeypots
Module 13: Hacking Web Servers
Module 14: Hacking Web Applications
Module 15: SQL Injection
Module 16: Hacking Wireless Networks
Module 17: Hacking Mobile Platforms
Module 18: 10T and OT Hacking
Module 19: Cloud Computing
Module 20: Cryptography

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos