B kategorijos motorinių transporto priemonių vairuotojas (223000430)

Pradžia » Kursai » Vairavimo kursai » B kategorija » B kategorijos motorinių transporto priemonių vairuotojas (223000430)

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Rusų
Trukmė: 70 ak. val.
Organizatorius: UAB “Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras”

Kaina: 478€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-04

Kaune

Maironio g. 11

B kategorija – transporto priemonės, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3500kg ir kurios skirtos ir suprojektuotos vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šios transporto priemonės gali būti sujungtos su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šios transporto priemonės taip pat gali būti sujungtos su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4250 kg; šios kategorijos transporto priemonės ir priekabos, kurios leidžiamoji masė didesnės kaip 3500kg.
Mokymo kurso metu nagrinėjama kelių eismo taisyklių, saugaus eismo, transporto priemonių techninės eksploatacijos, darbų saugos bendros nuostatos ir specifinės nuostatos, taikytinos B kategorijos transporto priemonėms. Transporto priemonės vairavimo mokymas vykdomas vairavimo mokymo aikštelėje (autodrome) ir keliuose (gatvėse) realaus eismo sąlygomis. Mokiniams, baigusiems mokymą pagal šią mokymo programą ir turintiems teigiamus teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių galutinių įskaitų įvertinimus, išduodamas nustatytos formos kursų baigimo liudijimas. Mokymo centro išduotas kursų baigimo liudijimas nesuteikia teisės vairuoti B kategorijos transporto priemones. Mokymo kursų baigimo liudijimas patvirtina, kad mokinys turi reikiamų žinių, įgūdžių ir gebėjimų ir yra pasirengęs laikyti egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:





    Mokymų ir kursų temos