AUTODESK REVIT 2020 PROGRAMA (pradedantiesiems ir pažengusiems)

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Grafinio dizaino, maketavimo kursai » AUTODESK REVIT 2020 PROGRAMA (pradedantiesiems ir pažengusiems)

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 16 ak. val.
Organizatorius: KVK Mokymo ir paslaugų centras

Kaina: 350€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Nuotoliniai

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Klaipėdoje

Autodesk Revit – yra architektams, pastatų konstruktoriams, inžinieriams ir šių specialybių studentams skirta specializuota parametrinė projektavimo programa, paremta informacinio modeliavimo technologija (BIM). Programoje dirbama su modeliu ir jo elementais, o visi planai, fasadai, pjūviai, 3D vaizdai ir kt. sugeneruojami automatiškai.
Autodesk Revit 2020 mokymo kursai skirti norintiems išmokti kurti architektūrinės dalies projektą „Revit“ aplinkoje. Kursų metu išmoksite efektyviai išnaudoti „Autodesk Revit“ programinės įrangos savybes: modeliuoti statinio 3D modelį, parengti projekto dokumentaciją, žiniaraščius ir dirbti komandoje. Taip pat išmoksite dirbti greičiau naudodami darbo našumą didinančius „Revit“ priedus.
Taip pat Autodesk Revit 2020 mokymo kursai skirti ir pažengusiems vartotojams. Mokymuose Autodesk Revit 2020 naudotojas išmoks efektyviai naudoti visas pagrindines programinės įrangos funkcijas bei pritaikyti jas savo poreikiams. Mokymo kursų metu nuosekliai ruošiamas projektas nuo pradžios iki pabaigos, skiriamas maksimalus dėmesys praktiniam programos įsisavinimui.
Mokome individualiai, kontaktiniu ir nuotoliniu būdu.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos