Asmeninio augimo mokymai

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Asmeninio augimo mokymai

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, anglų
Trukmė: 8 ak. val.
Organizatorius: UAB “Triple O Consulting”

Kaina: 300€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individualiai

Kaune

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Derinama individualiai

Šiauliuose

Asmeninio augimo kursai yra sukurti tam, kad padėtų žmonėms tobulėti ir siekti savo gyvenimo tikslų. Per šiuos kursus dalyviai įgauna žinių, įgūdžių ir motyvacijos, reikalingos savęs pažinimui, efektyvumo didinimui ir gyvenimo klestėjimui.

Asmeninio augimo kursai yra skirti žmonėms, kurie trokšta tobulėti ir tobulinti savo gyvenimą, siekdami sėkmės ir pilnatvės. Dalyvavimas šiuose kursuose suteikia dalyviams unikalią galimybę:

- Dalyviai įgyja įgūdžių, žinių ir įrankių, kurie padeda jiems geriau suprasti save, savo stiprybes ir silpnybes, bei tobulinti savo asmeninį potencialą.
- Kursai padeda nustatyti ir siekti gyvenimo tikslų, kurti efektyvius veiksmų planus ir strategijas, siekiant gyvenimo, kuris atspindi dalyvių vertybes ir siekius.
- Įgūdžiai ir žinios, įgytos kursų metu, padeda dalyviams tapti produktyvesniais, paskatina organizuoti savo laiką ir energiją efektyviau. Tai leidžia priimti geresnius sprendimus tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.
- Dalyvavimas asmeninio augimo kursuose suteikia dalyviams motyvacijos ir įkvėpimą siekti savo tikslų bei peržengti komforto zoną.

Kursų kainos yra derinamos individualiai, atsižvelgiant į Jūsų ar įmonės poreikius.

Mokymų programa:

Asmeninio augimo kursų programa skirta padėti dalyviams tobulėti ir siekti savo gyvenimo tikslų. Per mokymus dalyviai įgyja įgūdžių ir žinių, kurios padeda jiems geriau suprasti save, komunikuoti efektyviau su kitais, pasiekti tikslus bei plėtoti pasitikėjimą savimi. Tai yra sisteminga programa, pritaikyta pagal kiekvieno poreikius, kuri leidžia dalyviams žengti žingsnį link savęs pažinimo ir asmeninio tobulėjimo.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos