fbpx

AJURVEDINIO MASAŽO MOKYMAI

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » AJURVEDINIO MASAŽO MOKYMAI

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Rusų
Trukmė: 2 sav. (40 ak. val.)
Organizatorius: Masažų Meistrai

Kaina: 700€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Šiauliuose

Stoties g. 12

Ajurvedinis masažas – tai viso kūno masažas, kurio metu išmasažuojamas kiekvienas kūno lopinėlis: nuo kojų pirštų iki ausų galiukų. Kursų metu išmoksite, kaip daromas gilus raumenų masažas ir koks yra jo poveikis žmogui. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Daug dėmesio skiriama sąnariams. Ajurvedinis masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai.
Besimokydami Ajurvedinio masažo, išmoksite, kaip ir kur teisingai atlikti tokius judesius kaip glostymas, trynimas, maigymas, vibracija. Išmoksite praktiškai, kaip masažuoti pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais.

Mokymų programa:

Ajurvedinio masažo mokymai vyks individualiai su mokytoja. Mokymai vyksta nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 2 savaitės. Po penkias valandas per dieną, nuo 10:00 iki 15:00. Yra galimybė atlikti praktiką ir dirbti su klientais.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos