AVGO Group, UABAdresas: Lukiškių g. 3, Vilnius
Telefono numeris: +370 600 17825

Tinklapis: http://www.avgo.lt

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

UAB „AVGO Group“ Lietuvos įmonėms teikia mokymo ir konsultavimo paslaugas, padedančias užsitikrinti konkurencingumą tarp kitų šalies įmonių. Įsikūrę 2008 m. bei įsitvirtinę kaip geležinkelių transporto kompetencijos ir informacijos centras, šiandien savo raidą matome taip pat ir pastatų, kelių statybos, energetikos, medicinos ir kitose specializuotose srityse.

Viena iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių – specializuotų mokymų organizavimas. Nuolat sekame naujienas ir stengiamės pateikti kuo aktualesnę informaciją įvairių specialybių bei pareigybių darbuotojams ne tik teoriniame, bet ir praktiniame lygmenyje. Mūsų lektoriai – savo profesijų žinovai – įvairių universitetų profesoriai, mokslo daktarai, stambiųjų įmonių darbuotojai, turintys ilgametę patirtį.

Mūsų tikslas –  tobulinti, palaikyti bei sistemingai atnaujinti efektyviai profesinei veiklai būtinas žinias. 

Mūsų veikla 

  • specializuoti atvirieji mokymai;
  • specializuoti vidiniai mokymai;
  • konferencijos.


Mūsų pasiekimai 

Mūsų darbas įvertintas Švietimo ir mokslo ministerijos, Valstybinės geležinkelio inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos išduotais sertifikatais. Įmonė įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą. „AVGO Group“ teikiamomis paslaugomis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės – tai yra geriausias mūsų veiklos įvertinimas!

Kursų temos