Agentūros “MARKETINGO VALDYMAS” istorija

Agentūrą „MARKETINGO VALDYMAS“ įkūrusios mama ir dukra – Vaiva Mickuvienė ir Greta Besakirskytė – šiandien į komandą jau subūrė beveik dvi dešimtis laisvai samdomų savo srities specialistų: tai marketingo, personalo, pardavimų srities diplomuoti profesionalai, kuriems talkina programuotojai, web administratoriai, dizaineriai, tekstų rašytojai, fotografai, video operatoriai. „Būti freelanceriais gali tik labai motyvuoti žmonės“, – teigia V. Mickuvienė. „Nesame juridinis asmuo – tai ir yra privalumas mūsų klientams: šiems nereikia kurti papildomos darbo vietos, mokėti atostoginių ar SODROS mokesčių, tačiau atliekame visas funkcijas, kurios būdingos įmonėms.“ „Marketingo valdymas“ – tai socialiai atsakinga organizacija, dalyvaujanti įvairiuose renginiuose bei projektuose, vedanti paskaitas ir jau dešimtmetį organizuojanti viešus seminarus.
• Dalyvauta Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojammae projekte „Kam to reikia?“;
• Šiaulių universiteto  ALUMNAI organizuotame nemokamame renginyje „Tobulėjimų ir atradimų savaitė“ Šiauliuose;
• Nevyriausybinės nepartinės organizacijos „Lietuvos liberalus jaunimas“, jungiančios beveik 2 500 motyvuotų jaunuolių iš visos Lietuvos, organizuojamuose mokymuose Kaune;
• Suorganizuota pirmoji dailininkės Danguolės Šerstinskajos paroda Lietuvoje.

Prieš trejus metus susikūrusi agentūra „MARKETINGO VALDYMAS“ pirmoji rinkai pasiūlė hibridinio marketingo paslaugas, apimančias reklamos, pardavimų, personalo ir finansų valdymo sritis. Nuo agentūros susikūrimo jau aptarnauta daugiau kaip šimtas skirtingų įmonių – tiek pradedančiųjų, tiek verslo senbuvių. „Apjungdami visų darbuotojų patirtis, žinias ir kompetencijas, dirbdami kaip viena didelė komanda, klientams teikiame įvairiapusę naudą, informuojame apie naujoves, padedame auginti verslą tiek verslo naujokams, tiek 30-40 metų verslą valdančioms įmonėms“, – patirtimi dalijasi agentūros įkūrėjos. Pasak agentūros vadovės G. Besakirskytės, agentūros tikslas yra formuoti įmonių įvaizdį, padidinti pardavimus bei padėti išvengti netikslingų išlaidų, optimizuoti kaštus – ir visa tai gauti iš vienų rankų. Universaliu darbo stiliumi išsiskirianti agentūra – ne tik nepakeičiama pagalbininkė savo klientų versle. „MARKETINGO VALDYMAS“ – tai, ko gero, didžiausias laisvai samdomų darbuotojų paslaugų poreikio kūrėjas Lietuvoje. APIE „MARKETINGO VALDYMAS“ Agentūra “MARKETINGO VALDYMAS” – tai diplomuoti ir patyrę marketingo, personalo, pardavimo freelanceriai, kurie susibūrė 2014 metais į vieną komandą bendram tikslui – padėti įmonėms auginti jų verslus. Šiuo metu mūsų komandoje dirba 16 įvairios srities diplomuotų specialistų: marketingo, personalo bei pardavimų specialistai,  programuotojai, WEB  administratoriai, žurnalistė, tekstų kūrėja, dizaineris, fotografas, video operatorius.