CGISCIENCE

Pradžia » Mokymų organizatoriai » mokymai@cgiscience.lt


Adresas:

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Didžioji dalis mūsų CGISCIENCE mokymo centro organizuojamų kursų ir konsultacijų yra vedami nuotoliniu „Live Online“ būdu arba kliento darbo aplinkoje. Tai ne tik laiką taupantys, tačiau kartu itin efektyvūs būdai įgyti naujas, reikiamo lygio žinias bei jas plėsti ir gilinti. Abejais atvejais mokymus siūlome tiek grupėms dalyvių, tiek individualiems specialistams, dirbantiems architektūros, inžinerijos, infrastruktūros ir interjero dizaino srityse.

Kadangi visi mūsų klientai turi įvairias patirtis bei skirtingą aktualų mokymų poreikį, siūlome mokymus, skirtus pradedantiems ir pažengusiems programinių įrangų naudotojams. O tiems, kurie nori į savo darbo procesus įtraukti kompleksines arba specialiai prie esamų procesų adaptuotas darbo eigas, siūlome rinktis specializuotus mokymus.

Besirenkantiems tarp mūsų organizuojamų mokymų kursų, skirtų pradedantiems programinių įrangų naudotojams, siūlome mokymus įsigyti pasirenkant mokymų paketą – „Starter“, „Premium“ arba „Elite“, atitinkantį mokymams keliamus reikalavimus ir interesus labiausiai.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: