fbpx

Mokymo centras "Idėjos grožio verslui", UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » idejos-grozio-verslui


Adresas: Sembų g. 9, 2 aukštas LT – 48191 Kaunas

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Pagrindinė mokymo centro veikla – kursų organizavimas, įvairūs mokymai, seminarai bei kvalifikacijos kėlimas grožio sferoje.

Mokymo centras "Idėjos Grožio Verslui"
Datos derinamos asmeniškai.

Išduodami tarptautinės reikšmės sertifikatai.

Mokymo centras veikia ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Siekdami užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, mes esame orientuoti į praktinį mokymą, kuris vyksta realioje darbo aplinkoje. Mokymo centro dėstytojų – meistrų, turinčių daugiametę darbo patirtį, sukauptos teorinės žinios bei praktiniai įgūdžiai leidžia Jums efektyviai dirbti iš karto pabaigus kursus ar mokymus. Mokymo centro darbuotojai ne tik sėkmingai organizuoja ir vykdo mokymus, seminarus, bet ir konsultuoja savo klientus. Mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti ir perduoti vertingiausias žinias.

Kursai, mokymai ir seminarai vyksta KAUNE įsikūrusiame mokymo centre, kuriame Jūs galėsite ne tik mokytis, bet ir pasinaudoti profesionalų meistrų teikiamomis paslaugomis, konsultuotis bei įsigyti profesionalios kosmetikos.

Mokymo centras veikia ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Savo paslaugas sėkmingai teikia Airijoje. Ateityje yra planuojama plėstis ir apimti daugiau grožio pasauliu besidominčių rinkų.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: