Veido priežiūros kursai


Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 32 ak. val.
Organizatorius: Mokymo centras UAB, Idėjos grožio verslui

Kaina: 535€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Kaune

Derinama individualiai

Norite išmokti tinkamai prižiūrėti ir puoselėti savo odą ir dirbti su klientėmis? Rinkitės mokymo centro „Idėjos grožio verslui“ organizuojamus INDIVIDUALIUS VEIDO PRIEŽIŪROS KURSUS / mokymus ir galėsite džiaugtis gražia, švytinčia, elastinga bei švelnia oda.
✅ SUŽINOSITE kokia yra kosmetinių priemonių sudėtis; kokias priemones naudoti pagal veido odos tipą; kokios yra veido odos ligos bei jų anomalijos; kas yra demakiažas ir kaip jį atlikti, kaip tinkamai parinkti rūgštis pagal veido odos būklę.
✅ Taip pat IŠMOKSITE taisyklingai atlikti veido pilingo, serumų ir kaukių dėjimo procedūras; atlikti veido masažą ir veido valymus; naudoti įvairius aparatus.
➡️ Datos derinamos asmeniškai. Taptautinės reikšmės sertifikatas anglų kalba. Suteikiama išsami metodinė medžiaga ir priemonės, kurias naudosite praktikos metu. Modeliais pasirūpiname mes.

Mokymų programa:

Kosmetinių priemonių sudėtis.
Veido odos priemonių parinkimas pagal veido odos tipą ir būklę (namuose kaip rekomendacija) bei tinkamos veido odos priežiūros procedūros parinkimas ir tinkamas procedūros atlikimas pagal eiliškumą: demakiažas, odos prausimas, tonizavimas.
Pilingų parinkimas pagal klasifikaciją (mechaninis, gomažinis ir panaudojimo galimybės, rūgštinis, fermentinis bei ultragarsas.
Rūgščių parinkimas pagal veido odos būklę.
Serumai.
Kaukių panaudojimo galimybės: kreminės, gelinės, alginatų, kolageno lakšto, neaustinio audinio pluošto.
Darbas su aparatais: ultragarsas, darsonvalis, elektroporacija, radijo dažnis.
Kursų / mokymų metu Jūs gausite išsamią metodinę medžiagą ir priemones, kurias naudosite praktikos metu.
Praktinei mokymų daliai modeliais pasirūpiname mes.

Baigus kursus/mokymus yra išduodamas mokymo centro „IDĖJOS GROŽIO VERSLUI“ sertifikatas anglų kalba, kuris galioja užsienio šalyse.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos