Šaltų skambučių profesionalas. Kaip efektyviai pardavinėti telefonu? (22004160004)

Programos tikslas - padėti „šaltų skambučių“ pardavimo vadybininkams tapti tikrais profesionalais ir įgauti didžiulį konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Neformaliojo suagusiųjų švietimo programa.

Vieta: Internetu

Data: 2024-06-11

Trukmė: 54 ak. val.

Kaina: Nemokamai

Pardavimų ekspertas – strategija vedanti į pergalę (22004160003)

Programos tikslas - padėti busimiems ir jauniems pardavimo vadybininkams tapti tikrais pardavimų ekspertais bei didinti ne tik įmonės, bet ir savo pajams. Neformaliojo suagusiųjų švietimo programa.

Vieta: Internetu

Data: 2024-06-11

Trukmė: 57 ak. val.

Kaina: Nemokamai

Seminaras Vilniuje – Penkios efektyvios retorikos paslaptys. Kaip pagaliau išmokti gerai kalbėti? (Gražbylystės meno paslaptys visiems gyvenimo atvejams)

Mokymai su GIEDRIUMI DRUKTEINIU! Kas yra gera kalba – emocija ar informacija? Ką klausytojai turi išgirsti, suprasti, išmokti ar pajusti? Tiesą sakant, kodėl jie išvis turi Jūsų klausyti?

Vieta: Vilniuje

Data: 2024-05-23

Trukmė: 1 d. (8 ak. val.)

Kaina: 194€

Pardavimų ekspertas – strategija vedanti į pergalę

Pardavimai, tai ne menas, pardavimai, tai mokslas. Šie pardavimų mokymai skirti tiems, kas nori pagerinti savo pardavimų efektyvumą ir išmokti valdyti klientą nuo pirmo kontakto iki sandorio uždarymo. ...

Vieta: Vilniuje, Internetu

Data: 2024-05-30

Trukmė: 1 d. (9 ak. val.)

Kaina: 189€

Šaltų skambučių profesionalas. Kaip efektyviai pardavinėti telefonu?

Šie pardavimų mokymai skirti tiems, kuriems nusibodo girdėti standartinius klientų atsikalbinėjimus, "mums nieko nereikia...", "mes jau turime tiekėją..." ir t.t.

Vieta: Vilniuje, Internetu

Data: 2024-06-06

Trukmė: 2 d. (16 ak. val.)

Kaina: 149€

Vadovavimas pardavimo kamandai

Mokymai pardavimo komandų ir įmonių vadovams - Suteiksite pardavimams didžiausią pagreitį -

Vieta: Vilniuje

Data: 2024-05-23

Trukmė: 16 ak. val.

Kaina: 690€

Aktyvus pardavimas

Mokymai skirti tiek naujiems tiek didžiulę patirtį turintiems B2B pardavėjams, kurių darbas yra pardavinėti prekes ar paslaugas verslo klientams. - Parduosite lengviau, daugiau ir pelningiau -

Vieta: Vilniuje

Data: Derinama individualiai

Trukmė: 16 ak. val.

Kaina: 690€

Nuotoliniai pardavimai vaizdo skambučiu

Nuotoliniai mokymai aktyvių pardavimų vadybininkams -Įvaldysite nuotolinių pardavimų vaizdo pokalbiu metodiką- Šiuos mokymus galite užsakyti savo komandai. Programa bus pritaikyta Jūsų specifikai.

Vieta: Internetu

Data: Derinama individualiai

Trukmė: 8 ak. val.

Kaina: 2500€

Apie pardavimą ne pardavėjams

Mokymai ne pardavėjams apie tai kaip parduoti - Suprasite pardavimą ir išmoksite įtaigiau pateikti idėjas Kam skirta: Projektų vadovams, IT specialistams, kitiems, kam tenka bendrauti su klientais ...

Vieta: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Internetu

Data: Derinama individualiai

Trukmė: 8 ak. val.

Kaina: 2500€

Didelių pardavimų strategija ir taktika

Mokymai, norintiems parduoti daugiau itin didelėms įmonėms - Jūsų raktas į didelius pardavimus - Šiuos mokymus galite užsakyti savo komandai. Programa bus pritaikyta Jūsų specifikai ir poreikiams. ...

Vieta: Internetu

Data: Derinama individualiai

Trukmė: 16 ak. val.

Kaina: 4900€

Pardavimų mokymai yra skirti tiek naujokams, tiek patyrusiems pardavėjams, norintiems tobulinti savo pardavimų įgūdžius ir pasiekti didesnį sėkmės lygį. Šie mokymai gali apimti įvairias temas, pradedant nuo pagrindinių pardavimų principų ir baigiant pažangesniais dalykais, tokiomis kaip klientų aptarnavimas, pardavimų strategijos ir verslo plėtra.

Kursų turinys gali apimti:

 1. Pardavimų psichologija: Supratimas apie klientų poreikius, motyvaciją ir kaip ją panaudoti pardavimuose.
 2. Klientų aptarnavimas: Įgūdžiai suteikti aukštą klientų aptarnavimo lygį, įskaitant efektyvų bendravimą ir problemų sprendimą.
 3. Pardavimų technikos: Įvairios pardavimų technikos, tokiomis kaip aktyvus klausymasis, argumentų pateikimas ir pirkimo siuntimas.
 4. Pardavimų proceso valdymas: Mokymai apie pardavimų embriojų valdymą, nuo potencialaus kliento identifikavimo iki sandėlio apsilankymo.
 5. Pardavimų strategijos: Kaip kurti efektyvias pardavimų strategijas, nusakyti tikslus ir sekti rezultatus.
 6. Pardavimų technologijos: Naudojimas modernių pardavimų įrankių ir programų, tokių kaip CRM (Customer Relationship Management), elektroninė prekyba ir socialiniai tinklai.
 7. Verslo plėtra ir rinkodara: Pardavimų profesionalams, siekiantiems plėtoti savo verslą arba dirbti savarankiškai, galbūt bus teikiami mokymai apie verslo plėtros ir rinkodaros strategijas.

Ko galima tikėtis pabaigus tokius kursus:

 1. Efektyvus pardavimas: Įgūdžiai atlikti sėkmingus pardavimus, naudojant įvairias strategijas ir technikas.
 2. Geras klientų aptarnavimas: Gebėjimas sukurti ilgalaikius santykius su klientais ir suteikti jiems aukštą aptarnavimo lygį.
 3. Strateginis požiūris: Supratimas apie verslo plėtros ir rinkodaros strategijų taikymą pardavimuose.
 4. Technologinės žinios: Naujausių technologijų ir įrankių naudojimas efektyviam pardavimų valdymui.
 5. Rezultatų stebėjimas: Gebėjimas nustatyti, sekti ir analizuoti pardavimų rezultatus, siekiant nuolat tobulėti.

Pardavimų mokymai padeda kurti stiprų pardavimų įgūdžių rinkinį, būtiną sėkmingai karjerai šioje srityje. Tai ypač aktualu dinamiškoje verslo aplinkoje, kurioje nuolat kintanti rinka ir klientų poreikiai tampa iššūkiais pardavimų specialistams.Mokymų ir kursų temos