fbpx

Žinių era, UAB


Adresas: Konstitucijos pr. 23 C korp., Vilnius
Telefono numeris: (8 5) 205 1492
Tinklapis: http://www.ziniuera.lt
El. paštas: Pateikti užklausą

Aprašymas

UAB "ŽINIŲ ERA" - konferencijų, seminarų, mokymų organizavimo įmonė, subūrusi didelę patirtį renginių organizavimo srityje turinčių darbuotojų komandą.
Visuomet sekame naujoves ir stengiamės pirmieji pasiūlyti sprendimus, reikalingus Jūsų profesiniam tobulėjimui ir sėkmingam verslo plėtojimui.
Bendradarbiaujame su geriausiais Lietuvoje įvairių sričių specialistais, puikiai išmanančiais savo veiklos sritį, kurie mūsų organizuojamuose renginiuose atsakys į Jums rūpimus klausimus, dalinsis savo žiniomis ir patarimais. Stengiamės įsiklausyti į kiekvieno kliento pageidavimus, todėl, jei nerandate Jums aktualios temos artimiausių renginių sąraše, visuomet esame pasirengę pasiūlyti programą, labiausiai atitinkančią Jūsų įmonės/organizacijos poreikius. Organizuojame seminarus mokesčių, teisės, statybos, aplinkosaugos, medicinos, dokumentų valdymo ir kt. aktualiomis temomis. Taip pat rengiame vidinius mokymus vadybos, komandos formavimo, pardavimų temomis Jums patogiu laiku ir pasirinktoje vietoje. Mūsų tikslas kaip galima greičiau pateikti Jums pačią naujausią informaciją ir suteikti galimybę pasidalinti patirtimi su tos pačios srities specialistais jaukioje aplinkoje. Esame dėkingi, kad ieškote atsakymų į Jums rūpimus klausimus mūsų organizuojamuose renginiuose. Ieškokime bendrų sprendimų drauge!

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Artimiausias laikas

Organizatoriui "ziniu-era" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Čia bus atsiliepimai apie mokymų organizatorių arba jo organizauojamus kursus.