Vaičiulis ir partneriai, UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » vaiciulis-ir-partneriai


Adresas: Žalgirio g. 92

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Lojalumas nėra vien filosofinis terminas. Versle jis turi konkrečią piniginę išraišką. Kasmet vidutinė šalies įmonė, kurios apyvarta sudaro 50 milijonų litų, dėl nelojalumo ir milžiniškos darbuotojų kaitos praranda apie 400 tūkstančių litų. Lojalumo formavimas, darbuotojų adaptavimas bei motyvacija kol kas nėra prioritetinė įmonių investicija, galinti užkirsti kelią specialistų, o kartu ir įmonės lėšų "nutekėjimui".

Tyrimai rodo, kad kas trečias darbuotojas savo įmonę net nedvejodamas paliktų, vos tik gavęs geresnį darbo pasiūlymą. Lojalumas reguliariai mažėja kasmet, žlugdydamas įmonių reputaciją, atnešdamas darbdaviams nuolatinę personalo kaitą, nestabilumą, finansinius nuostolius, o patiems darbuotojams- motyvacijos bei pasitenkinimo darbu trūkumą, įtemptą mikroklimatą organizacijoje. Tačiau akivaizdu, jog šiais laikais darbuotojų lojalumas yra per didelė prabanga daugeliui Lietuvos įmonių. Lojalumą galima sustiprinti. Darbuotoją galima sumotyvuoti. Tačiau, kaip rodo statistika, retas įmonės vadovas kol kas įžvelgia tokią būtinybę, nežino galimybių, turi per mažai informacijos apie lojalumo ugdymo svarbą bei metodus. Neskaičiuoja ir prarastų tūkstančių litų, kasmet išmetamų iš įmonės biudžeto dėl nuolatinės specialistų kaitos, prasto darbo našumo. Prarasti finansai galėtų būti investuojami verslui plėsti, produktų ir paslaugų kokybei gerinti.

Mūsų tikslas – padėti Jūsų kompanijai atrasti efektyviausius sprendimus esamų ir būsimų darbuotojų lojalumo ugdymui, motyvacijos sustiprinimui, personalo stabilumo užtikrinimui. Nauji darbuotojai, specializuotos naujų darbuotojų programos, unikali "Darbuotojo knyga", seminarai ir mokymai - tai mūsų kompanijos siūlomas paslaugų spektras, padėsiantis patiems išsiugdyti patikimus kolegas bei stabilią, geranorišką, motyvuotą atmosferą įmonėje.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "vaiciulis-ir-partneriai" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: