Testinių mokymų centras, UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » testiniu-mokymu-centras


Adresas: Mindaugo g. 23 (4 aukštas), Vilnius

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

APIE MUS   TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, veikianti nuo 2008 metų. Teikiame profesionalias konsultavimo paslaugas įmonėms ir fiziniams asmenims, pritaikydami individualius sprendimus, kuriuos sudarome nuoseklios poreikių analizės dėka. Mūsų išskirtinumas – aiškiai įvardinti klientų lūkesčiai; individualus sprendimas, formuojantis reikiamus įgūdžius; įgūdžiai, atnešantys apčiuopiamą rezultatą po mokymų programos.
Mūsų pagrindinis išskirtinumas, kuris padeda ugdyti reikiamus įpročius:

 

  • Kiekvienas mokymų dalyvis turi asmeninį trenerį, kuris konsultuoja, motyvuoja ir padeda viso mokymosi laikotarpio metu. Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę konsultuotis tiek, kiek reikia ir kada reikia, kiekvienas yra motyvuojamas ir palaikomas tada, kada jam būna sunku ir kiekvienam dalyviui suteikiamos maksimalios galimybės tobulėti. (Mokymų trukmė: nuo 2 mėnesių iki 1,5 metų. Tai priklauso nuo dalyvių poreikių ir laiko, kol bus išugdomi mokymų metu formuojami įgūdžiai.)
  • Mokymų programos yra integruotos į internetinę mokymų platformą, kur kiekvienas dalyvis gali stebėti savo tobulėjimo progresą.


„Tęstinių mokymų centro“ komandoje dirba 3 konsultantai, kurie yra savo srities profesionalai. Esant poreikiui, bendradarbiaujame su kitais partneriais, kurie yra orientuoti į ilgalaikius pokyčius. Garantuojame seminarų organizavimo profesionalumą bei kokybišką paslaugų suteikimą viso mokymosi laikotarpio metu.

Mūsų ekspertinės sritys: vadovavimas ir valdymas, pardavimas ir pardavimo valdymas, įtaka ir komunikacijos valdymas, asmeninis efektyvumas, viešieji ryšiai, laiko planavimas, delegavimas, , komandos formavimo ir emocinio intelekto ugdymas, meditacija, koncentracijos ugdymo technikos bei jų praktiniai taikymo principai. Maksimalias pastangas sutelkiame į tai, kad įmonėms ir fiziniams asmenims galėtume pateikti individualius sprendimus, kuriančius ilgalaikius pokyčius.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "testiniu-mokymu-centras" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: