fbpx

FITIN (Alfa idėjos ir technologijos, UAB)


Adresas: Radvilėnų pl. 1B, Kaunas
Telefono numeris: +370 698 77435
Tinklapis: http://www.fitin.lt
El. paštas: Pateikti užklausą

Aprašymas

Esame UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ (FITIN) personalo valdymo ir darbuotojų ugdymo specialistų komanda. Esame išorinis personalo partneris: padedame identifikuoti tinkamiausias žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos įgyvendinimo priemones ir bendradarbiaujame jas įgyvendinant. Padedame įdiegti veiksmingus individualizuotus  personalo valdymo ir darbuotojų ugdymo ir mokymų sprendimus, paremtus šiuolaikiniais moksliniais tyrimais ir naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis.

Pirmieji Lietuvoje pradėjome diegti neuromokslo tyrimais paremtą personalo (žmogiškųjų išteklių) valdymo praktiką. Kaip rodo mūsų klientų patirtis, neuromokslo tyrimais paremti personalo valdymo sprendimai padeda atrasti gilumines priežastis, kodėl darbuotojai nepasiekia norimo rezultato, yra nemotyvuoti, dirba neefektyviai, nebendradarbiauja ir tikslingai investuoti darbuotojų motyvacijai, įsitraukimui, efektyvumui bei mikroklimatui gerinti skirtas lėšas.

Mūsų komanda vienija psichologus, personalo valdymo ir darbuotojų ugdymo specialistus, koučingo specialistus. Kiekvieną programą adaptuojame konkrečios organizacijos ir komandos poreikiui.

Kursų temos