ELENA ZEMSKOVA massage school Lietuva

Pradžia » Mokymų organizatoriai » elena-zemskova


Adresas: Kintamas

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Elenos Zemskovos masažo mokykla - specializuota masažistų mokymo ir jų kvalifikacijos kėlimo įstaiga. Užsiėmimai vyksta, remiantis pasaulyje visuotinai priimtinomis metodikomis bei daugybinėmis autorinėmis programomis, sukurtomis šios srities meistrų.

Mokykla veikia nuo 1998 metų. Pagrindinė būstinė įsikūrusi Maskvoje, pastovios atstovybės veikia ir kituose Rusijos bei Europos šalių, tame tarpe, ir Lietuvos miestuose.

Mokymos procesas
Mūsų mokyklos savitumas - trumpi, bet prasmingi bei turiningi kursai. Jie trunka ne daugiau 4 - ių dienų, bet leidžia pilnai atsakyti į keliamus klausimus.

Kompleksinis priėjimas apjungia savyje teorinius ir praktinius užsiėmimus. "Rankų padėtis" - būtinas kiekvieno seminaro elementas. Tai bus paaiškinta, parodyta ir išmokyta daryti teisingai.

Mokyklos tikslas - paruošti aukštos kvalifikacijos masažistą, kuris ne tik susigaudo masažo technikoje, tačiau ir žino žmogaus anatomijos, morfologijos, fiziologijos ypatumus. Būtent dėl to baigę mokymus specialistai labai paklausūs tiek Rusijoje, tiek ir toli už jos ribų, įskaitant Lietuvą.

Dėstytojai
Mokyklos pasididžiavimas - jos dėstytojai. Mokymo centre dirba geriausi masažo meistrai, praktikoje įrodę savo kompetenciją. Jie sukūrę dešimtis autorinių metodikų. Dėka tokiam priėjimui, pavyksta paruošti specialistus, galinčius pasiekti matomus rezultatus jau per pirmuosius masažo seansus.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: