Digital academy, UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » digital-academy


Adresas: A. Goštauto g. 40, Vilnius

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Ką mes veikiame? 

 ATVIRI MOKYMAI

Tikriausiai žinai, kad XXI a. nebeužtenka tik būti Google. Su „Digital Academy“ išmoksi, kaip būti Google ir kituose skaitmeniniuose kanaluose. Oganizuojame įvairių lygių teorinius ir praktinius mokymus, kuriuos veda patyrę skaitmeninės rinkodaros profesionalai. Mokymų metu atrasi efektyviausias interneto rinkodaros priemones ir išmokti jas taikyti praktikoje. Visiškai nesvarbu, ar žengi pirmuosius žingsnius skaitmeninėje komunikacijoje, ar sieki gauti Google sertifikatą,  mes padėsime tau tobulėti. 

 VIDINIAI MOKYMAI 

Net tuo pačiu verslu užsiimančios įmonės yra labai skirtingos – skiriasi jų vertybės, klientai, darbuotojų žinios. Dėl šios priežasties organizuojame vidinius mokymus, skirtus konkrečios įmonės darbuotojų kompetencijoms pagilinti. Iš visų „Digital Academy“ siūlomų mokymų padėsime atrinkti aktualiausias temas, sudarysime programą, nustatysime darbuotojų žinias ir parengsime įmonei pritaikytą mokymų medžiagą. Mokymuose teoriją deriname su praktika, o praktiką – su teorija, tad mokymų dalyviai įgis tokių žinių, kokių neras nė viename vadovėlyje ar Google paieškoje. 

 

KONSULTACIJOS 

Kasdien kalbame, mąstome ir patys mokomės apie rinkodarą Google ir kituose skaitmeniniuose kanaluose. Todėl mums patinka dalintis savo patirtimi ir žiniomis su kitais. Galbūt ieškai efektyviausių skaitmeninės rinkodaros kanalų, nori, kad tavo įmonė būtų labiau matoma Google paieškoje ar tiesiog turi specifinį klausimą, susijusį su Google produktais, – nedvejok ir susisiek su mumis. Viena strateginė arba taktinė konsultacija su „Digital Academy“ profesionalu sutaupys daugybę brangaus laiko ir įneš gaivaus oro gurkšnį į tavo įmonės rinkodarą. 

 AUDITAS 

Net tikriems reklamos vilkams Google Adwords sistema užmina daugybę galvosūkių – ar parinkti teisingi (ir teisėti) raktiniai žodžiai, ar reklamos kampanijos vykdomos efektyviai ir ar jos atsiperka. „Digital Academy“ specialistai gali objektyviai visa tai įvertinti ir pateikti savo įžvalgas dėl Google AdWords paskyros tvarkymo. Kaip nepriklausomi ekspertai taip pat galime dalyvauti teisminiuose ginčuose ir pateikti išvadas dėl raktažodžių panaudojimo teisėtumo.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "digital-academy" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: