Tinkamų kandidatų pritraukimas. Efektyvi atranka, metodikos. Darbuotojų įvedimas į organizaciją. Globalios ir Lietuvos darbo rinkos tendencijos

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Personalo valdymas » Personalo atranka » Tinkamų kandidatų pritraukimas. Efektyvi atranka, metodikos. Darbuotojų įvedimas į organizaciją. Globalios ir Lietuvos darbo rinkos tendencijos

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: visiems
Trukmė: 8 ak. val.
Organizatorius: Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)

Kaina: 165€

Mokymo metodai – praktinės žinios, praktinių situacijų analizė, grupiniai darbai, interaktyvi diskusija, metodikų pateikimas. Užsiėmimų metu pateikiamos metodikos personalo atrankų efektyvumo vertinimo metodika; atrankos, kompetencijų klausimais paremtos metodikos pristatymas, darbuotojų įvedimo į darbą plano pavyzdžiai ir kt.

Data – 2022 m., bus patikslinta, 8 ak. val., pradžia 09:30 val., nuotolinis seminaras

Kaina – 165 EUR + PVM

Mokymų programa:

Seminaro programa:

  • Globalios ir Lietuvos darbo rinkos tendencijos kuo toliau, tuo greičiau kinta:


- Kokios jos yra šiandien ir kaip jos keičiasi? Ar konkuruojame tik vienoje šalyje? Ar konkuruosime tik su kitais darbdaviais? Ryškėja kitokia konkurencija dėl darbuotojų – kaip verslas turės prisitaikyti? - Apie kokias darbo sąlygas kalbėsime su potencialiu darbuotoju, priimant jį į darbą? Kodėl derybos dėl atlygio taps tik dalimi pokalbio? Dėl kokių priežasčių, be atlygio, kandidatai rinksis kompanijas?

  • Tinkamų kandidatų pritraukimas


- Kandidatų pritraukimas: kur jų ieškoti? Įvairių įmonių sprendimai ir praktika; - Pagrindinės įmonių klaidos pritraukiant kandidatus; - Darbdavio įvaizdis atrankų kontekste; - Ar tinkamas skelbimų formulavimas gali padėti pritraukti daugiau kandidatų? Praktiniai pastebėjimai ir patarimai; - Kaip įmonės praranda tinkamus darbuotojus per atrankos procesą.

  • Efektyvi atranka


- Kompetencijų klausimais paremta atranka. Metodikos pristatymas. Būtini klausimų elementai. Kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų. Kodėl ši metodika efektyvi; - Vidinė – tikroji – kandidatų motyvacija. Kaip panaudoti kompetencijų klausimus jai nustatyti. Pagrindiniai vidiniai motyvatoriai; - 5 klausimai (ir jų variacijos), kuriuos patartina užduoti visiems kandidatams; - Atrankų sėkmės pamatavimas ir rodikliai. Kaip nustatyti jūsų įmonės atrankų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Metodikos pristatymas.

  • Darbuotojo įvedimas į organizaciją


- Tinkamas darbuotojo įvedimas į organizaciją. Kodėl netinkamas įvedimas gali paskatinti vėliau palikti organizaciją; - Kokie organizacijos, komandos ir pozicijos klausimai turi būti pristatyti naujam darbuotojui; - Darbuotojo įvedimo į organizaciją planas ir jo įgyvendinimas, - kas ir kada? Plano pavyzdžiai ir aptarimas. Pastaba: pateikiamos metodikos ir pavyzdžiai paremti realia lektorės patirtimi vadovaujant HR komandai tarptautinėje kompanijoje, veikiančioje finansų sektoriuje, kai per 2 metus buvo pasamdyta ir įvesta į darbus daugiau nei 2000 naujų darbuotojų.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos