fbpx

Saviugdos diena. 9 skirtingos temos.

Pradžia » Kursai » Personalo valdymo kursai » Darbuotojų motyvacija » Saviugdos diena. 9 skirtingos temos.

Ieškote kažko įdomesnio savo įmonės kolektyvui? Sunku išsirinkti temą, kuri tiktų visiems, o gal darbuotojų lūkesčiai labai skirtingi ir sunku suderinti visų norus. Gal sunku suderinti darbuotojų grafiką, nes nenorite, kad darbai sustotų.

Rinkitės iš 9 skirtingų temų tiek temų kiek norite. Taip pat suteikite galimybę darbuotojams rinktis juos dominančias temas, o gal jie norės sudalyvauti visose. Dalį laiko darbuotojas gali skirti jį dominančioms temoms, o kitą dalį laiko grįžti prie svarbių darbų. Saviugdos dienoje paimsime iš kiekvienos temos tai kas yra įdomiausia, smagiausia ir praktiška.


Mokymų programa:

Temos:

Greitasis skaitymas – kaip jis veikia ir kiek valandų per dieną galima sutaupyti darbe to išmokus.

Atminties lavinimas – ar galima per kelias minutes įsiminti 30 daiktų sąrašą? Padarysite tai gyvai.

Kūno kalba - praktiniai pratimai po kurių visi būsite pasitempę, besišypsantys ir labiau pasitikintys savimi.

Emocijų masažas – stresas dažnai yra darbo dalis. Užduočiai reikės savanorio ir pamatysite kaip per keliolika minučių galima sumažinti bet kokios rūšies stresą.

Komandos formavimo užduotys – žaisime, rungtyniausime, konstruosime. Pažinsite savo kolegas geriau nestandartinėse situacijose.

Laiko ir energijos valdymas – jei užduotis trunka iki 3 minučių, išmokite ją atlikti iš kart ir pastebimai pagerės Jūsų produktyvumas. Prasmė, kaip energija mūsų darbe ir daugelis kitų įdomių įžvalgų.

4 charakterio tipai – kolektyve rasime visų 4 charakterio tipo žmonių. Kuo jie skiriasi, kaip mąsto, bendrauja ir kaip sutaria vieni su kitais. Pamatysite savo kolegas kitomis akimis.

Pinigų dėsniai – kaip tarpusavyje susiję jūsų mintys, veiksmai ir kuriama pridėtinė vertė. Kaip visa tai patobulinti.

Sprendimų darymas darbe – kiekvienas mūsų gali daryti dvigubai daugiau sprendimų ir daryti juos dvigubai greičiau. Išmokite būti pro aktyvūs ir motyvuoti save.

Kiekvienai temai skirsime po 45 minutes. Nagrinėdami kiekvieną temą paliesime pačius įdomiausius aspektus ir atliksime įvairias užduotis.

1 valandos kaina 89 eurų grupei iki 15 žmonių. Kaina gali kisti priklausomai nuo trukmės, dalyvių skaičiaus ir kelionės išlaidų. Renginys gali būti vedamas ir anglų kalba.

Kaina: 89€

Tipas: Kursai
Trukmė: 1 d. (8 ak. val.)
Organizatorius: Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)
Mokymų ir kursų temos


Kaina: 89€