ELT emocijų masažas


Tipas: Vidiniai mokymai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (8 ak. val.)
Organizatorius: Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

Kaina: 59€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Lektoriai

Išsilavinimas – filosofija. Mokymų srityje dirba nuo 2006 metų. Įvairių audio knygų autorius. Dirba įvairiuose švietimo projektuose. Veda vidinius mokymus organizacijose. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vienas įkūrėjų ir ilgametis valdybos narys.


Šioje akupunktūros versijoje adatos nėra naudojamos. Vietoj adatų energetinius meridianus mes stimuliuojame savo pirštais. Procesas lengvai įsimenamas ir yra pakankamai paprastas, kad jo galėtų išmokti kiekvienas. ELT greitai paplito po visą pasaulį kaip universalus metodas, garsėjantis savo rezultatais, padedantis net ir tuomet, kai niekas nebegali padėti, nes paliečia tuos aspektus, kurių tradicinė psichologija ir medicina nenagrinėja. Galima išsigydyti net ir smulkius fizinius skausmus. ELT galima sėkmingai derinti su kitais metodais, kurios naudojate asmeniniam tobulėjimui. Netgi pradedantys gali pasiekti įspūdingų rezultatų po vieną dieną trunkančio kurso.

ELT galima sėkmingai naudoti.
Jei norite maloniau ir be įtampų jaustis darbe. Kiekviename darbe yra įtemptų momentų, taip pat lengvai užsikrečiame kitų žmonių stresu, o tai stipriai sumažina produktyvumą.
Jei norite lengviau bendrauti su žmonėmis, nes dažnai kiti žmonės mums sukelia nemalonių asociacijų ar yra sunkesnio charakterio. Išmokinsime kaip tapti „lengvo ir tvirto charakterio“ žmogumi.
Jei kamuoja nemalonūs, dirginantys prisiminimai. Su prisiminimais yra taip, jog mes sau racionaliu protu bandome pasakyti, jog „viskas jau praėjo, reikia pamiršti ir pan.“ tačiau mintys vis vien vis sukasi apie tai ir sukasi. Gaila laiko ir turėkite omenyje, jog posakis „laikas išgydo žaizdas“ yra klaidingas.
Jei nuolat skubate ir niekaip negalite sustoti, o kuomet sustojate jaučiate skubos ir kaltės jausmą ir visas gyvenimo džiaugsmas kažkur išgaruoja. Pagaliau atėjo laikas pailsėti, o sąmonė pradeda prikaišioti, jog per mažai dirbate ir vietoj poilsio lieka vidinė kova ir prieštaravimai.
Jei jaučiate, kad esate nepakankamai linksmas, protingas, gražus, turtingas ar pan., nesijaudinkite Jūs ne pirmas toks. Daug žmonių jaučia, jog jiems kažko trūksta, tačiau dažnai tai emocinė būsena, kurią galima pakeisti.
Jei jaučiate energijos trūkumą ir viskas greitai atsibosta, jei apima tingumas kalta ne sveikata. Vitaminai, kava ir ženšenis nepadės, reikia perkrauti jūsų energetinę sistemą ir pašalinti jūsų energiją eikvojančias emocijas.
ELT yra tiesiausias kelias į lengvą savijautą. Neutralizavus neigiamas emocijas, tapsite gyvybingesnis, smulkmenos nebedirgins, nekaltinsite savęs ir savo artimųjų dėl būtų ir nebūtų dalykų. Visos konfliktinės situacijos atrodys daug paprastesnės ir mažesnės.

Mokymų programa:

Ką duoda ELT?
ilgalaikį vidinės ramybės pojūtį,
išmoko generuoti vidinį džiaugsmą ir entuziazmą,
panaikina emocinius blokus slopinančius jūsų vidinę energiją,
padeda valdyti savo emocijas, veiksmus ir nuotaiką,
kaklo, pečių juostos ir bendrą viso kūno atsipalaidavimą,
subalansuoja kūno energetiką, rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme,
gydo įvairius fizinius negalavimus, stiprina sveikatą.

Kas yra ELT ?
emocijų ir nuotaikų masažas,
akupunktūra ne adatomis, o pirštais,
lengvai naudojamas emocinio intelekto lavinimo metodas,
fizinių negalavimų gydymo įrankis,
nauja emocinio gyvenimo kokybė.

ELT naudoti galima bet kur ir bet kada – namuose, darbe, kavinėje, parke, gatvėje ir pan. Jis trunka dažniausiai 10-15 minučių. Tai švelni ir natūrali gydymo technika. Čia nėra kontraindikacijų ir nemalonių šalutinių poveikių. Metodas padeda “išvalyti” kūno atmintį nuo neigiamų prisiminimų ir negatyvių energijų, užstrigusių meridianų sistemoje streso metu. Padeda “išvalyti“ kūną ir mintis nuo susikaupusio streso, įtampos, negatyvių gyvenimo patyrimų. Gali būti puiki atpalaiduojanti priemonė po sunkios darbo dienos.

ELT transformuoja energiją, mūsų energetinėje sistemoje iš neigiamos į teigiamą, padeda valdyti savo nuotaikas, emocijas, reakcijas ir požiūrį į gyvenimą. Kuo labiau „išvalote“ iš savęs įvairius nemalonius prisiminimus, bei mintis tuo daugiau energijos jaučiate. Kai išmokstama ELT pagalba susitvarkyti savo emocinė savijautą, kitas žingsnis – pradėti naudoti šią metodiką fiziniams negalavimams spręsti. Galvos bei nugaros skausmai ir įtampos yra įveikiami per keliolika minučių malonaus masažo.

Be sunkaus emocinio „bagažo“ būsite kur kas gyvybingesnis, optimistiškesnis ir, be abejo, laimingesnis. Jausitės kaip po gero masažo: ramesnis, lengvesnis, pailsėjęs. Svarbiausia, jog tai ne keletos valandų, o ilgalaikis poveikis.

Ar man verta ateiti į seminarą?
Jei domitės savimi, tuomet rasite daug ką patobulinti savyje. ELT dera su visais kitais metodais ir puikiai juos papildo, bei sustiprina jų veikimą. Dar neteko sutikti žmogaus, kuris neturėtų kur pritaikyti ELT. Net ir tie, kurie dirba intensyviai metus ir ilgiau randa vis naujų būdų kaip pritaikyti ELT. Taip pat stebėsite intriguojantį renginį, kuriame dirbant gyvai su žmonėmis, publika paprastai stebi sulaikiusi kvapą. Būna ašarų, juoko, euforijos ir visų kitų emocijų. Seminaro metu nereikia atskleisti jokio asmeninio gyvenimo detalių ar pasakoti apie save. Dirbant praktiškai tik jūs žinote emociją ir situaciją su kuria dirbate, tad galite jausti saugiai.
Seminaro metu išmoksite metodo pagrindų, sutrumpintų taikymo versijų, sutrikimų diagnozės, metodo optimizavimo būdų. Jums net nebūtina tikėti, kad šis metodas gali būti veiksmingas. Seminarui teikiama pilna pinigų grąžinimo garantija, tad niekuo nerizikuojate. Seminaro metu imsimės dalyvių terapijos. Likusieji tuo metu išmoks tai padaryti patys. Skirsime daug laiko praktiniams užsiėmimams.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos