Yvas, UABAdresas: Gaisrininkų g. 3B, Šiauliai

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

UAB „Yvas“ pagrindinė veikla - suaugusiųjų mokymas ir atestvimas (pagal formaliojo ir neformaliojo mokymo programas). Kitos veiklos: paraiškų projektams pildymas, projektų administravimas; įdarbinimo paslaugos.
Mokymo centras dirba kokybiškai, lanksčiai, dinamiškai, turi didelę patirtį (nuo 1958 m.), darnią kvalifikuotų profesijos mokytojų, lektorių bei praktikos vadovų komandą, šiuolaikišką teorinio ir praktinio mokymo materialinę bazę. Įmonė siūlo vieną plačiausių suaugusiųjų formaliojo ir neformaliojo mokymo programų spektrą ne tik Šiaulių mieste, bet ir visame regione, turi licenciją šešiasdešimčiai programų pradedant tokiomis populiariomis kaip krautuvo vairuotojo, aukštalipio, suvirintojo, kėlimo įrenginių priežiūros meistro, staliaus, medienos apdirbimo staklininko, apdailininko ir baigiant įvairiausiais seminarais bei vidiniais mokymais įmonėse. Fiziniams asmenims, baigusiems mokymus, bet neturintiems darbo, mokymo centras padeda įsidarbinti.
UAB „Yvas“ yra viena pirmųjų Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Lietuvos statybininkų asociacijos ir Tęstinio mokymo centrų asociacijos narių.

Kursų temos