Vilnius Coding School (UAB Programavimo mokykla)

Pradžia » Mokymų organizatoriai » info@vilniuscoding.lt


Adresas: Žalgirio g. 90 - 100, Vilnius

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

„Vilnius Coding School“ – tarptautinė technologijų karjeros mokykla suaugusiesiems. Mokykla buvo įkurta 2015 m. rugsėjo 14 d. kaip VšĮ „Vilniaus Programavimo Mokykla“, o vėliau pervadinta UAB „Programavimo Mokykla“, siekiant padėti žmonėms mokytis ir tobulinti savo IT įgūdžius. Mokyklos tinklą sudaro padaliniai Lietuvoje, Latvijoje, Airijoje ir Čekijoje, iš viso valdomos 6 programavimo mokyklos.

Vilnius Coding School vykdo skaitmeninę švietimo transformaciją (EdTech), sprendžia ateities darbo rinkos įdarbinimo iššūkius, plėtodama perkvalifikavimo į IT sritį mokymų programas ir įdarbinimo projektus savo įkurtame Karjeros Centre. Karjeros centras yra unikali vieta, kurioje mokyklos alumnams po mokymų yra padedama įsilieti į IT rinką ir įsitvirtinti joje. Karjeros konsultacijų metu kvalifikuoti specialistai padeda įsivertinti gebėjimus, parengti CV bei LinkedIn profilį, simuliuoja darbo pokalbį. Vilnius Coding School bendradarbiauja su daugiau nei 200 TECH arba IT skyrius turinčių įmonių, todėl Karjeros centre alumnai gauna pagalbą ieškant praktikos ar pirmojo darbo.

Vilnius Coding School siūlo aukštos kokybės mokymų programas skirtas IT sektoriui, įskaitant pradedančiuosius ir patyrusius programuotojus, grafikos dizainerius, analitikus, projektų vadovus, testuotojus ir kt. Programos susideda iš įvairių programavimo kalbų, kaip Java, Python, JavaScript, PHP, C# ir t. t. Mokymai organizuojami ne tik grupėse bet ir individualiai, ir yra pritaikyti atsižvelgiant į realų rinkos poreikį.

Mokykla yra žinoma ne tik dėl savo mokymų programų, bet ir dėl įvairių renginių. TECH MUGĖ – tai vienintelė tokio pobūdžio stipriausių darbdavių mugė Lietuvoje ir Latvijoje, karjerą į IT keičiantiems suaugusiems.

Vilnius Coding School taip pat valdo Baltijos Kompiuterių Akademiją (BKA) ir Data School. BKA yra IT profesionalų ugdymo ir sertifikavimo akademija, kurioje mokomi IT vadybos ir technologijų profesionalai, teikiamos tarptautiniu mastu pripažintos kvalifikacijos, įgyvendinami IT švietimo projektai. Data School – duomenų analitikos mokykla, paremta didžiausių Lietuvos įmonių praktika ir naujausiais įrankiais, kuriuos galima pritaikyti šiuolaikinėje darbo rinkoje. Vilnius Coding School yra profesionali, inovatyvi ir pasiruošusi padėti kiekvienam studentui pasiekti savo tikslus. Įmonė siekia kurti ir išlaikyti aukštos kokybės mokymų programas, kad studentai galėtų tapti kvalifikuotais specialistais ir įsitvirtinti darbo rinkoje.

Vilnius Coding School yra profesionali, inovatyvi ir pasiruošusi padėti kiekvienam studentui pasiekti savo tikslus.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: