Soterus, UABAdresas: Neries kr. 16-302, Kaunas
Telefono numeris: (8 37) 249116; 8 652 45181

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suteikta teise (licencijos Nr. DSSL-24) teikiame kokybiškas ir aukščiausius reikalavimus atitinkančias darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas.
 
Įmonių vadovus konsultuojame norminių teisės aktų taikymu, vykdant darbdavio pareigą-užtikrinti darbuotojams saugias ir sveikas darbo sąlygas. Įmonėse darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas vykdo ir konsultuoja atestuoti darbų saugos specialistai (kurie savo veiklos pradžios metus skaičiuoja nuo 2004 m.), turintys ilgametę patirtį statybos, apdirbamosios pramonės, prekybos, transporto, medicinos paslaugų ir kt. veiklų sektoriuose. Mūsų specialistai ne tik puikiai išmano norminių teisės aktų reikalavimus, bet ir praktinį jų taikymą įvairiose ekonominėse veiklose. Mes kiekvienam klientui galime pasiūlyti  ir surasti  priimtiniausią ir geriausią variantą.
SIŪLOME Jums patikėti savo rūpesčius mums:

  • Atstovaujant ir vykdant darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto funkcijas įmonėse.
  • Rengiant privalomus įmonėms darbų saugą ir sveikatą, priešgaisrinę saugą, darbo santykius, darbo ir poilsio laiką, reglamentuojančius dokumentus, derinant juos su atitinkamomis institucijomis.
  •  Diegiant prevencines priemones nelaimingiems atsitikimams darbe ir profesiniams susirgimams išvengti.
  •  Sprendžiant problemas, atsirandančias bendraujant su darbuotojais bei kontroliuojančiomis institucijomis.


 Laiku identifikuoti pavojai ir įvertinta rizika, parengtos tinkamos ir veiksmingos prevencinės priemonės nelaimingiems atsitikimas ir profesiniams susirgimams išvengti, leis įmonei išvengti skaudžių netekčių ir finansinių nuostolių.

 Patikėkite savo rūpesčius specialistams!  

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "soterus" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: