SDG, UABAdresas: Pramonės pr. 23, Kaunas

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

UAB „SDG“ (Saugaus darbo garantas) įsteigta 2002 metais. Pagrindinis tikslas – suteikti įmonių vadovams įvairiapusę profesionalią pagalbą darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Per penkerius metus UAB „SDG“ tapo didžiausia verslo valdymo konsultacijų bendrove Lietuvoje, turinčia biurus 11 miestų. Pagal 2007 m. pajamas iš šios veiklos UAB „SDG“ yra pirma tarp verslo konsultacijų bendrovių.

Pradėjusi nuo darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymo, dokumentacijos ruošimo, UAB „SDG“, atsižvelgdama į savo klientų lūkesčius ir poreikius, aktyviai plečia savo paslaugų spektrą. Nuolat auga viena iš prioritetinių veiklos sričių - darbuotojų mokymas ir atestavimas – daugėja licencijuotų mokymo programų.

Nuo 2006 metų kompanija pasiūlė rinkai naujas paslaugas – statinių, statybų techninė priežiūra, statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus, darbuotojo, atsakingo už aplinkosaugą, funkcijų vykdymas.

UAB „SDG“ turi atestuotą laboratoriją fizikiniams ir cheminiams darbo aplinkos veiksniams tirti.

Nuo 2006 m. įmonė pradėjo prekiauti asmeninėmis apsauginėmis priemonėmis ir darbo rūbais. Šiai sričiai kompanija skiria labai daug dėmesio: 2007 m. penktadalis įmonės darbuotojų vyko į Tarptautinę saugos ir sveikatos darbe parodą „A+A“ Diuseldorfe, kompanija prisistatė Tarptautinėje asmeninių apsauginių priemonių parodoje Rygoje, parodose „Šiauliai 2007“, „Individuali statyba 2008“ Klaipėdoje, “Alytus 2008” ir Vilniuje, Litexpo vykusiose parodose „Mokslas. Studijos. Karjera” bei „RESTA 2008“.

Kompanijos kolektyvo kvalifikacija leidžia dalyvauti tobulinant darbuotojų saugos ir sveikatos srities teisinę bazę. 2005 m. Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos užsakymu UAB „SDG“ parengė Statybos rekomendacijas „Kelių tiesimas ir techninė priežiūra. Sauga darbe“. 2006-2007 m. UAB „SDG“ specialistai aktyviai dalyvavo tobulinant keičiamą LR darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymą. 2007m. kompanijos specialistai parengė teisės aktų rinkinį „Darbuotojų sauga ir sveikata“, knygą „Darbuotojų saugos ir sveikatos vadovas praktikams, skaitė pranešimus Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje vykusiose konferencijose. 2008 m. birželio mėnesį skaitė pranešimus Kaune ir Vilniuje vykusiose konferencijose „Darbuotojų sauga ir sveikata“.

2006 m. bendrovė dalyvavo kasmetinėje Lietuvos Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros organizuojamoje teminėje kampanijoje „Saugi pradžia“, skirtoje jaunimui ir jauniems darbuotojams. „SDG“ specialistai ir ekspertai važinėjo po Lietuvos Respublikos vidurines mokyklas šviesdami jaunuomenę darbuotojų saugos ir sveikatos bei profesinės rizikos klausimais. Kompanija buvo nominuota ir apdovanota respublikos baigiamojoje konferencijoje kaip geros praktikos pavyzdžio skleidėja, UAB „SDG“ darbuotojai dalyvavo baigiamajame renginyje – konferencijoje, vykusioje Bilbao mieste (Ispanija). 2008 m. bendrovė įsijungė į naują agentūros organizuotą kampaniją rizikos vertinimo tema „Saugi darbo vieta“ – jau atlikti eilės darbo vietų rizikos veiksnių tyrimai, rengiamos prevencijos priemonės rizikos panaikinimui ar sumažinimui.

Nuo 2007 m. konsultacijų kompanija „SDG“ kasmet organizuoja akciją, skirtą Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti: išleidžia plakatą, atkreipiantį dėmesį į didelį žuvusiųjų darbo vietose skaičių Lietuvoje, organizuoja seminarus įmonėse. 2008 m. parodos „RESTA 2008“ metu UAB „SDG“ organizavo konferenciją, kurioje pasisakė LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, LR sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės darbo inspekcijos atstovai.

2007 m. spalio mėn. kompanija prisijungė prie projekto “Baltoji banga“, skatinančio skaidrią Lietuvos verslo praktiką.

2007 m. lapkričio mėn. UAB „SDG“ pateko į Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) finalą ir 2008 m. kovo mėn. kartu su kitomis devyniomis Europos šalių kompanijomis atsiėmė garbingą Ruban d‘Honneure apdovanojimą už dėmesį klientams kategorijoje.

2007 m. gruodžio mėnesį UAB „SDG“ komanda, atlikusi ištrauką iš miuziklo „Čikaga“, nugalėjo TV3 laidos „Superpenketukas“ finale ir laimėjo pagrindinį prizą – automobilį Fiat Bravo.

2007 m. gruodžio mėn. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų konsultacijų kompanija „SDG“ įvertinta kaip „Dinamiškiausia smulkaus vidutinio verslo įmonė“.

2008 m. UAB „SDG“ buvo sertifikuota ir pripažinta atitinkanti vadybos sistemos standartą ISO 9001:2000.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "sdg" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: