Sveikatos ir grožio harmonijaAdresas: Justiniškių 62a, Vilnius
Telefono numeris: +37061257794

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Masažas šiais laikais yra geriausias mūsų visų puikios savijautos gerinimo būdas. Žmogaus fizinis kūnas yra glaudžiai susijęs su emociniu. Labai dažnai užtenka atsikratyti neigiamų minčių bei emocijų, ir fizinis kūnas taip pat atsipalaiduoja nuo jį sukausčiusių įtampų.
Žodis „masažas“, išvertus iš arabų kalbos, reiškia „liesti“. Masažo metu suderinamas prisilietimas ir judesys, kas skatina atsipalaidavimą nuo gyvenimo rutinos, įvairių baimių bei rūpesčių.

Klasikinio masažo pagrindų kursai supažindina su ypatinga žmonių kontakto forma – prisilietimu ir jo svarba. Mūsų tikslas – pagerinti žmogaus savijautą, kadangi dėl masažo metu sumažėjusios įtampos pašalinami tiek emociniai, tiek fiziniai skausmai. Kursų metu jūs susipažinsite su svarbiausiomis sąvokomis, kurios siejamos su žodžiu „masažas“: prisilietimas, relaksacija, energija,- ir teoriškai, ir praktiškai.

Šiuose kursuose mokymai yra organizuojami individualiai. Kursai skirti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems masažuotojams, norintiems tobulėti šioje srityje, išmokti kažko naujo, tuo pačiu pagilinti jau turimas žinias.

Kursų temos