Mokymų kodas, MB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » mokymu-kodas


Adresas: Santariškių g. 55A-5

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Esame lanksti ir kūrybiška komanda, pasižyminti nestandartinėmis idėjomis, kurianti ir įgyvendinanti unikalius konsultavimo ir mokymų sprendimus. Siekiame geriausio abipusio rezultato, padedame tobulėti bei siekti savo tikslų, sugebame greitai ir efektyviai reaguoti į kliento poreikius.  Mes padedame atrasti įkvėpimą ir galimybes kokybiškai gyventi, kuriame jaukią, saugią bei nenuspėjamą aplinką, kurioje lengva mokytis, atrasti, kurti bei tobulėti.

 „Mokymų kodas“ atrakina Jūsų talentą ir charizmą!  

Didžiuojamės galėdami prisidėti prie Jūsų tobulėjimo, siūlydami šias paslaugas:• Organizacijų / Individualus koučingas;• Atvirieji ir vidiniai mokymai;• Konsultavimas (kokybės vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba, konfliktinių situacijų prevencija ir sprendimas, viešasis kalbėjimas ir prezentacijų ruošimas, improvizacija, komandinis darbas ir kt.);• Psichologinis vaidmenų žaidimas „Mafija“;• „Points of You“ Sąmoningumo ir „Punctum“ žaidimai.  

Kodėl verta rinktis „Mokymų kodą“?  

M – motyvacija veikti O – originalumasK – kokybiškas aptarnavimasY – ypatingumasM – nestandartinis mąstymasU – ugdymasK – kūrybiškumasO – optimizmasD – dėmesys klientuiA – autentiškumasS – sąmoningumas

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: