Viešoji įstaiga „Linavos“ mokymo centras

Pradžia » Mokymų organizatoriai » linavos-mokymo-centras


Adresas: Jankiškių g. 41, 02300 Vilnius

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Viešoji įstaiga “LINAVOS” mokymo centras – mokymo ir konsultacijų įstaiga, veikianti nuo 1997 metų vasario mėnesio. “LINAVOS” mokymo centrą įkūrė Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija “LINAVA”.

„LINAVOS“ mokymo centras yra pagrindinis ir prestižinis krovinių bei keleivių pervežimo keliais sektoriaus kompetencijų centras Lietuvoje.

Mokymo centras ugdo, moko ir konsultuoja transporto bei logistikos verslo vadovus, aukštos kvalifikacijos vadybos specialistus, ekspeditorius, finansininkus, vairuotojus. Mūsų paslaugos atviros visoms sektoriaus įmonėms. Trečią veiklos dešimtmetį skaičiuojantis centras kasmet aptarnauja apie 4000 klausytojų.

„LINAVOS“ mokymo centras suteikia ne tik visas reikiamas žinias ir kvalifikaciją, bet ir skatina sėkmingą savo klientų verslo plėtrą.

Įstaiga teikia įvairias paslaugas: komandiruojamų darbuotojų deklaravimo ir dokumentų kontrolės tarnyboms pateikimo IMI sistemoje paslauga, PVM ir akcizo grąžinimo iš užsienio šalių paslauga, pavojingų krovinių vežimo automobilių keliais saugos specialisto paslauga ir kitos.

Įstaiga tarpininkauja užmezgant verslo ryšius su potencialiais klientais bei tiekėjais visame pasaulyje, organizuoja keliones į tarptautines parodas ir verslo misijas.

„LINAVOS“ mokymo centro elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti transporto sektoriaus veiklai būtinų prekių: tarptautinių CMR važtaraščių, blankų, ADR knygų ir ADR instrukcijų, transporto priemones žyminčių lipdukų ir dar daug kitų.

„LINAVOS“ mokymo centras yra licencijuota mokymo įstaiga, akredituota Tarptautinės kelių transporto asociacijos IRU atstovė Lietuvoje.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: