Kitokie projektai

Pradžia » Mokymų organizatoriai » kitokie-projektai


Adresas: Totorių g. 21-13, Vilnius

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Kitokie projektai - tai profesionalių psichologų, socialinių pedagogų, edukologų bendruomenė, siekianti įgalinti žmones komandiniam ir savarankiškam darbui organizacijose. Mes dirbame siekiantiems kurti - versle, švietime bei socialiniame sektoriuje.

Kitokie projektai - patirtinio mokymo ekspertai. Šio mokymosi būdo rezultatai būna asmeniški, emociškai nuspalvinti, ilgai įsimenantys ir pritaikomi praktikoje. Laikome save patirtinio mokymo ambasadoriais - glaudžiai bendradarbiaujame su Mykolo Romerio Universitetu, Vilniaus Universitetu, Vilniaus Kooperacijos kolegija, tokiu būdu prisidėdami prie bendradarbiavimo tarp formalaus ir neformalaus švietimo stiprinimo.

Mes esame savo programų autoriai, kuriame į tikruosius žmonių poreikius nutaikytus  projektus:
- vidinius mokymo seminarus organizacijoms pagal jų apibrėžtas temas ir poreikius
- atviras programas organizacijų darbuotojams bei individualiems asmenims
- ilgalaikio bendradarbiavimo projektus verslo, švietimo bei socialinėms organizacijoms
- individualias, grupių ir komandų konsultacijas.

Mūsų taikiniai arba kodėl mes kitokie?
Savo programomis mes siekiame, kad dalyviai drįstų veikti - įdarbintų mokymų ir/ar konsultacijų metu įgytas kompetencijas ir taip įgyvendintų pokyčius darbe bei asmeniniame gyvenime.
Kompetenciją mes suprantame kaip gebėjimą atlikti konkrečią veiklą, o tam reikalingos žinios, įgūdžiai bei tinkama vidinė parengtis. Įprastai mokymuose skiriamas dėmesys žinioms ir įgūdžiams, tačiau mes esame įsisitikinę, kad be vidinės parengties žinios ir įgūdžiai negali būti pilnai įgyvendinti.
Dirbdami su įvairiomis profesinėmis ir bendrosiomis kompetencijomis ypač naudingi galime būti vidinės parengties ugdyme.
Mūsų išskirtinis ekspertizės laukas - socialinės, emocinės, savireguliacijos bei mokymo ir mokymosi kompetencijos. Ugdydami šias kompetencijas galime ir suteikti žinių, ir lavinti įgūdžius, ir dirbti su vidine parengtimi.

Mes dirbame giliai, asmeniškai ir konkrečiai, siekiame ilgai išliekančio, matomo nuostatose ir elgesyje, kokybiško mokymosi rezultato.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "kitokie-projektai" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: