fbpx

Edukateka, VšĮAdresas: Žardininkų g. 1-57, Klaipėda
Telefono numeris: +370 622 22232
Tinklapis: http://edukateka.lt/

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

VšĮ „Edukateka“ steigėjai – aukštos kvalifikacinės kategorijos pedagogai, turintys ilgametės pedagoginės ir vadybinės darbo patirties formaliojo bei neformaliojo švietimo srityse. Savo kompetencijas tobulina  dalyvaudami ne tik kursuose ir seminaruose Lietuvoje, bet ir kūrybinėse dirbtuvėse Belgijoje, Suomijoje, Austrijoje, seminaruose bei stažuotėse Portugalijoje, Izraelyje, Jungtinėje Karalystėje,  stebėdami kolegų darbą ir semdamiesi patirties Rumunijoje, Turkijoje, Latvijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje. 

 Savo pedagogine patirtimi „Edukatekos“ steigėjai dalinasi skaitydami pranešimus respublikinėse, tarptautinėse teorinėse-praktinėse, mokslinėse konferencijose, vesdami praktinius užsiėmimus bei seminarus, publikuodami savo medžiagą metodiniuose leidiniuose. 

 Švietimas – mūsų prioritetas. VšĮ “Edukateka” įsteigta tam, kad galėtume Jums padėti inicijuoti, rengti ir įgyvendinti priemones, užtikrinančias palankias aplinkybes vaikų ir jaunimo ugdymui, sudarant sąlygas vaikų ir jaunimo saviraiškos poreikių tenkinimui, ugdant kūrybines galias ir gebėjimus, tobulinant savo kompetencijas bei darbo su ugdytiniais veiklos formas. Mūsų principai – bendravimas ir bendradarbiavimas, dalijantis sukaupta patirtimi, žiniomis bei idėjomis. Tai mūsų manymu padėtų ne tik labiau tobulėti, praplėsti bendraminčių ratą, bet ir išmokti prisiimti atsakomybę už save, derinti asmeninius ir visuomeninius interesus, kurti ateitį, atrasti save, sukuriant pridėtinę vertę.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: