Ecodriving LT, UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » ecodriving-lt


Adresas: Vilnius (atvykstame į bet kurią mokymų vietą)

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Ecodriving LT teoriniuose bei praktiniuose vairavimo įgūdžių tobulinimo mokymuose perteikiama ne tik Lietuvos, bet ir pažangiausių Europos Sąjungos šalių vairavimo specialistų sukaupta vairavimo patirtis, padedanti vairuotojams tobulinti savo vairavimo stilių, įgyti naujų žinių bei vairavimo įgūdžių. Mokymų turinys pritaikomas kiekvienai klausytojų grupei individualiai, atsižvelgiant į mokymų dalyvių vairavimo profesionalumo lygį bei mokymams keliamus tikslus. Mokymų metu klausytojai paskatinami į automobilį ir vairavimo procesą pažvelgti nekasdieniškai, naujai, todėl kiekvienas jų individualiai atranda savo vairavimo trūkumus bei įsigilina į vairavimo principus, kuriuos pritaikęs kelyje tampa ne tik saugesniu eismo dalyviu, bet ir gebančiu tausoti savo automobilį bei taupyti degalus / energiją.
Organizuojame ir automobilinius renginius, pvz., orientavimosi ralis, naujų automobilių testai, vairavimo meistriškumo varžybos ir pan.
Kai kurios mokymų programos arba kitos, su automobiliu ar keliavimu, susijusios temos gali būti integruotos į renginių programą.

Kursų temos