70's FotomokyklaAdresas: Kedrų g. 3, 03116 Vilnius, Lietuva

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

"Mano tėtis buvo fotografas, todėl nuo vaikystės namuose buvo pilna technikos skirtos fotografuoti į juosteles ir daryti nuotraukas. Namuose savaitgaliais tvyrodavo aštrus chemikalų kvapas, o mes su juo vakarais sėdėdavome tamsioje vonioje prie raudonos šviesos ir džiaugdavomės savaitės prifotografuotais kadrais.

Kaip supratote su manimi fotoaparatas yra nuo vaikystės. Ir aš labai džiaugiuosi, kad taip nutiko. Visa tai buvo hobis, kol studijavau ir dirbau samdomą darbą.

Bet vieną dieną pasakiau sau: kodėl aš turiu dirbti tai, kas nepatinka man, jeigu aš turiu puikų hobį? Hobį, kuris man patinka! Tada ir buvo žengtas pirmas žingsnis link mano svajonės. Svajonės tapti profesionaliu fotografu ir atrasti tikrą pašaukimą.

Pirmuosius mokinius mokytis fotografijos ir siekti savo svajonės pradėjau mokyti 2017 metais. Čia buvo žengtas dar vienas žingsnis link mano svajonės. Man patiko bendrauti su jais, perduoti jiems žinias, bei motyvuoti. Su kai kuriais dar bendraujame iki šiol, kaip draugai.

Vienas sunkiausių mano laikotarpių buvo 2020 metų karantinas. Kaip ir daugumai tikriausiai. Man tai reiškė, kad jokių mokymų ir jokių fotografavimų. Viskas buvo baigta ir svajonė subyrėjo.

Žinoma, kad taip nenutiko, nes jūs dabar skaitote visa tai fotomokyklos puslapyje. Per karantiną buvo paruoštos puikios mokymų programos (studijos) online trunkančios nuo 1 iki 2 metų. Per jas fotografai ne tik įgyvendino svajones, ne tik tampa profesionalais fotografais, bet ir kai kurie pralenkia mokytoją. Tai yra man didžiausias džiaugsmas.

Linkiu jums kiekvienam atrasti savo kelią link svajonės, o aš su jumis kartu padėsiu žengti pirmuosius žingsnius."

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: