Jonas Chockevičius

Pradžia » Lektoriai » Jonas Chockevičius

Puikiai žinomas roko muzikos pasaulyje, roko grupės 'Thundertale' vienas įkūrėjų ir ilgamečių narių, vokalistas, gitaristas, dainų, muzikos autorius, jau virš 20 metų dirbantis Lietuvos muzikinėje scenoje bei perduodantis savo patirtį ne tik jauniesiems atlikėjams, bet ir visiems siekiantiems savo veikloje maksimaliai išnaudoti balso galią. Jonas taip pat yra roko operos „PRIESAIKA“ vienas bendraautorių ir atlikėjų. Šis projektas apjungė ir žinomus roko muzikantus, ir garsius operos solistus, režisierius, prodiuserius ir koncertuojama iki šiol. Su įvairiomis grupėmis teko sugroti begalėje koncertų ir festivalių Lietuvoje ir už jos ribų, jų tarpe ir: Wave Gothic Treffen XIII Vokietijoje, Metalshow.lv Latvijoje, Rock na Bagnie Lenkijoje, Seven Festival Lenkijoje, „šildyti“ Freedom Call JK Londone, bei lietuviškuose festivaliuose Pop Art XIII, Kilkim Žaibu, Roko Naktys, Antipops ir kiti. Su grupe „Thundertale“ dalyvauta TV laidose ir projektuose, 2010 m. TV3 projekte „Muzikos Čempionų Taurė“ laimėta pirmoji vieta, TV projektų finalistai „Lietuvos daina“, „Žvaigždžių duetai“ bei „Chorų karai“ (Plieninis Kauno choras). Su ansambliu „Lietuva“ parengta koncertine programa „Kilkim broliai sakalais“ apkeliavo visą Lietuvą.

2019 m. Jono pristatytas naujas sceninis vardas „PrajaPatii“ ir naujas kūrinys misterija „Vėjų šventyklos ruduo“. Su šia programa intensyviai koncertuojama.

Pažintis su balsu prasidėjo dar vaikystėje. Muzikos mokykla, muzikinės grupės suteikė daug patirties. Šiuolaikinės muzikos atlikimo bakalauras, įgytas Vakarų Londono universitete, tik užtvirtino pasirinktą kelią. 20 metų Lietuvos muzikinėje scenoje, vėliau daugiau nei 14 metų muzikinė – pedagoginė veikla, dvasiniai ieškojimai padėjo sukurti naują metodiką. Jos esmė dainavimo ir balso lavinimo teoriją taikyti realiame gyvenime kalbant ir dainuojant. Tai įgijo „Balso jogos“ pavadinimą, kurios užsiėmimus Jonas veda savo įkurtoje „PrajaPatii“ kūrybinėje studijoje.

Mokymai, kuriuose dalyvauja


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos