Darius Samuolis

Pradžia » Lektoriai » Darius Samuolis

Konsultacijų ir mokymų kompanijos „Ledo mintys“ įkvėpėjas ir pagrindinis „variklis“ – Darius Samuolis. Darius profesines sėkmingo vadovavimo patirtis sukaupė stambiose ir vidutinėse užsienio ir Lietuvos kapitalo įmonėse. Darius pasižymi unikaliu gebėjimu patirtį derinti su šiuolaikinėmis vadybos praktikomis ir visa tai transformuoti į konsultacijas bei mokymus aiškiai ir suprantamai bet kokiai auditorijai. Dariaus vedamų mokymų išskirtinumas – galimybė praktiškai pritaikyti žinias bei įrankius jau tą pačią dieną savo darbo vietoje.

Darius turi daugiau nei 20 metų vadovo darbo patirties. Didžiausia organizacija apie 5 tūkstančius darbuotojų. Didžiausia apyvarta apie 1 milijardą eurų. Sudėtingiausia organizacija, kurioje dirbo, apie 500 žmonių, priimančių sprendimus autonomiškai. Darius yra parengęs dirbti konkrečiose pozicijose daugiau nei 100 aukščiausio lygio vadovų. Jis turi 14 metų patirtį valdant verslo portfelius, yra parengės ir įgyvendinęs apie 50 verslo strategijų. Vertinga Dariaus patirtis įkuriant, perkant, sujungiant verslus tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

Darius vedamuose mokymuose ir konsultacijose akcentuoja ne „kaip turėtų ar galėtų būti“, o „kaip padaryti“. To siekia dalindamasis įrankiais, būdais kuriuos pats yra išbandęs ir dirbęs su jais ne vienerius metus, o įgudusi profesionalo akis greitai pamato ir randa esminius dalykus.

Dariaus ir „Ledo minčių“ komandos tikslas – pasidalinti sukaupta patirtimi ir žiniomis su žmonėmis, kurie sieja savo gyvenimą su organizacijų valdymu ar karjera jose. „Tai, kas susiję su organizacijų valdymu, mane domino visada, tai mano hobis ir tai, kas man tikrai įdomu“ sako vadybos ir valdymo ekspertas.

„Pavadinimą „Ledo Mintys“ pasirinkome tikėdamiesi, kad jis atspindės tai, ką norime daryti, – perteikti žmonėms aiškias, išgyventas, „ledinio“ turinio mintis“, sako D. Samuolis.

„Ledo mintys“ gali padėti optimizuoti organizacijos veiklą ir rezultatus, sėkmingai valdyti įmonę bei kilti vis aukštesniais karjeros laipteliais. Įmonių valdymo ekspertas D. Samuolis garantuoja: „Nukreipsime jus teisinga linkme įgyvendinant pokyčius, formuojant komandą, kuriant strategiją ar keliant tikslus.“ Dabartinė pagrindinė veikla D. Samuolio veikla – darbas įmonių valdybose, pagalba vadovams, savininkams tvarkytis verslą, kas susiję su strateginiais sprendimais bei kasdienine veikla.

Mokymai, kuriuose dalyvauja


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos