Web programavimas su Javascript

Pradžia » Kursai » IT kursai » Programavimo kursai » Web programavimas su Javascript

Tipas: Kursai
Lygis: pradedantiesiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Anglų
Trukmė: 5 sav. (94 ak. val.)
Organizatorius: MB Iamjunior

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-07-09

Internetu

2024-08-20

Internetu

Lektoriai

Esu programuotojas, turintis daugiau nei 7000 valandų praktinės patirties front-end kūrime. Kaip atsidavęs dėstytojas, esu padėjęs daugiau nei 100 žmonių pakeisti karjerą, suteikdamas jiems galimybę pradėti naują kelią technologijų srityje. Esu inovacijų ir nuolatinio mokymosi šalininkas, todėl stengiuosi kurti prasmingus sprendimus bei įkvėpti kitus siekti savo tikslų.


Kursas "Web programavimas su Javascript" yra sukurtas tam, kad suteiktų žinias ir praktinius įgūdžius reprezentacinių svetainių kūrimui. Dėmesys bus skiriamas estetikai ir funkcionalumui, mokant dalyvius, kaip sukurti vizualiai patrauklias ir lengvai naudojamas svetaines. Į kursą įtrauktas mokymas apie HTML, CSS ir JavaScript panaudojimą, siekiant padaryti svetainių kūrimo procesą dinamišką ir interaktyvų. Be to, kursas apžvelgs, kaip dirbtinio intelekto technologijos gali būti integruotos svetainių kūrimo procese, kad darbas būtų efektyvesnis ir greitesnis. Dalyviai taip pat išmoks svarbias svetainių talpinimo, domenų valdymo ir saugumo užtikrinimo praktikas, įgys žinių apie tai, kaip apsaugoti svetainę nuo įvairių grėsmių. Puikiai tinka pradedantiesiams!

Mokymų programa:

- HTML pagrindai ir AI įrankių pagrindai: Supažindinimas su web technologijų ekosistema, HTML struktūra, formų kūrimas, navigacija ir įvadas į AI įrankius, pavyzdžiui, ChatGPT.
- CSS pagrindai ir dizaino principai: CSS selektoriai, "box model", stilizavimas, responsive dizaino principai, pozicionavimas ir išdėstymo schemos su Flexbox ir CSS Grid.
- CSS pažengusiems ir įvadas į GitHub: Detalus CSS galimybių panaudojimas, įskaitant animacijas, perėjimus, mikrointerakcijas, darbas su CSS preprocessoriais ir įvadas į GitHub.
- JavaScript pagrindai: JavaScript sintaksė, kintamieji, kontrolės sakiniai, DOM manipuliacija, įvykių tvarkymas.
- JavaScript pažengusiems ir Next.js įvadas: Asinchroninis JavaScript, Next.js pagrindai, SSR, SSG, puslapių kūrimas, maršrutizavimas, duomenų valdymas.
- Svetainių talpinimas ir baigiamasis projektas: Svetainių talpinimo platformų naudojimas, saugumo pagrindai, SEO optimizacija, baigiamojo projekto planavimas ir pristatymas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos