Vizualinio mąstymo ir kūrybiškumo mokymai

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Vizualinio mąstymo ir kūrybiškumo mokymai

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 5 val.
Organizatorius: Firsty.lt (Mokom, UAB)

Kaina: 85€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-02-27

Internetu

ZOOM platforma

Grafinis fiksavimas – tai simbolių ir vizualinių elementų naudojimas siekiant bendro sutarimo sklandžiau iškomunikuoti idėjas. Pradėti galima nuo savo užrašų vizualizavimo, įgavus daugiau drąsos - susirinkimo su savo komanda pagyvinimo, išlavinus ranką ir ausį – kompleksiškų pokalbių vizualizavimo savo organizacijoje!

Ir kol nespėjote ištarti „...bet aš juk nemoku piešti!“, pasvarstykite: du iš trijų žmonių mokosi vizualiai, o net ketvirtis mūsų smegenų yra skirtos apdoroti vizualinę informaciją.

Kuomet kalbą ir audio informaciją apjungiame su vizualiniais elementais, mūsų gebėjimas įsiminti informaciją išauga net 40%!

NAUDA

Piešimas ir rašymas aktyvina kelias smegenų sritis vienu kartu. Šie fiziniai veiksmai skatina kiekvieną būti čia ir dabar, demonstruoja, kaip kiekvienas mūsų prisidedame prie bendro tikslo siekimo, veiksmo.

Vizualiai pateikta informacija yra lengviau suprantama, todėl jos naudojimas kasdieninėje veikloje yra neįkainojamas. Mokymų metu išmoksite vizualaus mąstymo pagrindų bei principų, kaip vizualizuoti informaciją.

Aušrinė Balkaitytė, ThinkVisually.lt įkūrėja. Grafinį fiksavimą ir fasilitavimą atrado prieš 10 metų iš meilės minimalistiniam menui, kai suprato, kad kelios linijos ir simboliai gali daryti didžiulį poveikį grupės darbui. Jai patinka įdėmiai klausytis ir iš erdvėje vykstančių pokalbių kurti vizualinius minčių žemėlapius. Vizualinės praktikos elementus naudoja ne tik vedant mokymus ar dirbant su grupėmis, bet ir mokant vaikus laipioti!

Mokymų programa:

PROGRAMA

1 diena:

Per pirmąją dalį susipažinsime su pagrindiniais elementais ir pradėsime nuo vizualinio ABC bei sau artimų simbolių ir ženklų alfabeto kūrimo:

• Demistifikuojame piešimą ir vizualizavimą;

• Vizualinio mąstymo sudedamosios;

• Mokomės vizualinio alfabeto ir kitų elementų;

• Grafinis fiksavimas praktiškai.

2 diena:

Per antrą seminaro dalį išmoksime kaip jungti elementus į nuoseklų vizualinį pasakojimą, kaip kurti šablonus grupių darbui (kartais tinka ir namų reikaluose!):

• Aptarsime patirtis tarp susitikimų;

• Mokysimės jungti elementus ir piešti procesus;

• Šablonų kūrimas grupės darbui;

• Atvaizdavimas vs. pagrindinės minties paieška.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos