Vienos dienos blakstienų priauginimo mokymai „Klasika”

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Blakstienų priauginimo kursai » Vienos dienos blakstienų priauginimo mokymai „Klasika”

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems meistrams
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (8 ak. val.)
Organizatorius: 2 sesutės

Kaina: 350€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Šeimyniškių g. 18-3

Lektoriai

Blakstienų priauginimo trenerė/meistrė


Klasikinis blakstienų priauginimas – viena iš natūraliausią efektą suteikiančių blakstienų priauginimo technikų. Blakstienų priauginimo procedūros metu prie vienos vidutinio ilgio ar ilgiausios natūralios blakstienos sintetinių cianoakrilato klijų pagalba priauginama viena dirbtinė PBT pluošto blakstiena.

Individualūs mokymai „KLASIKA“ trunkantys vieną dieną (esant poreikiui galima skirstyti į dvi dienas) yra orientuoti į bazinį pasirinktos blakstienų priauginimo technikos dėstymą. Siekiant aukščiausios dėstymo kokybės, vienos dienos mokymų programos vykdomos tik individualaus kurso formatu. Šie individualūs mokymai „KLASIKA“ rekomenduojami norintiems susipažinti su bazinėmis blakstienų priauginimo procedūros atlikimo taisyklėmis. Mokymuose galėsite įsivertinti savo asmenines galimybes bei interesus šio darbo atlikimui. Mokymų metu pagal poreikį aptarsime ir paanalizuosime klientų dažniausiai užduodamus klausimus, apie kurių dalį galite paskaityti čia. Po mokymų galima organizuoti papildomas praktinio darbo paskaitas.

Bendra bazinio individualaus blakstienų priauginimo kurso trukmė – 10 a. val., iš kurių 4 a. val. yra skiriamos teorinei mokymų daliai ir 6 a. val. praktiniam darbui (pertraukos yra planuojamos individualiai pagal mokinio poreikį).

APIE TECHNIKĄ:
Profesionaliai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas yra natūralių blakstienų nežalojanti ir jokios neigiamos įtakos neturinti estetinė veido procedūra. Mažosios, dygimo stadijoje esančios, blakstienos priauginimo procedūros metu paliekamos nepriaugintomis – tokiu būdu jos yra apsaugomos nuo galimos žalingos įtakos jų regeneracijos ciklui. Klasikinis blakstienų priauginimas yra atliekamas naudojant 0.10 mm, 0.15 mm ar 0.20 mm diametro dirbtines blakstienas. Blakstienos parenkamos atsižvelgiant į kliento estetinę viziją bei natūralių blakstienų būklę, struktūrą. Priauginimo dizainas, priauginamų blakstienų modeliavimas taip pat parenkamas individualiai. Priaugintų blakstienų ilgiai, linkiai, diametrai pritaikomi įvertinus natūralias blakstienas, atlikus veido bruožų analizę ir įsigilinus į pageidaujamą efektą.

Mokymų programa:

Pagrindinė informacija apie NVSC reikalavimus procedūros atlikimui;
Natūralios blakstienos;
Viskas apie pasirinktoje technikoje naudojamos priemones;
Pasirinktos blakstienų priauginimo procedūros eiga;
Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos ypatumai ir savybės, atlikimo eiga;
Pasirinktos blakstienų priauginimo technikos korekcijos (papildymo) eiga;
Priaugintų blakstienų priežiūra;
Priaugintų blakstienų nuėmimo procedūros eiga;
Pagrindiniai priaugintų blakstienų modeliavimo kriterijai;
Kontraindikacijos ir medicininiai procedūros aspektai;
Galimos alerginės reakcijos.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos