Veido masažas ABC

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Veido masažas ABC

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 2 d. (20 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 200€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-15

Vilniuje

Šeštadienį ir sekmadienį, 10-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38-20, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Veido masažas ABC – tai pradedantiesiems skirti mokymai, susipažinti su veido masažu ir išmokti atlikti 15-30 min. trukmės veido masažą.

Šis masažas sukurtas derinant klasikinio veido masažo judesius su limfodrenažo ir kaklo bei pečių juostos atpalaidavimo judesiais. Iš visų minėtų masažo technikų yra išrinkti geriausi ir efektyviausi judesiai, kurie sudėlioti taip, kad geriausi odos būklės rezultatai yra pasiekiami ne tik natūraliu būdu, bet kartu ir veiksmingai.

Mokymų programa:

Mokymų metu Jūs:
✨ Prisiminsite svarbiausias veido anatomijos žinias apie raumenis, kraujotaką, limfotaką.
✨ Išsiaiškinsite, kokią naudą veidui ir organizmui suteikia kiekvienas veido masažo ABC judesys ir kokia jo paskirtis.
✨ Sužinosite veido masažo ABC atlikimo tvarką ir eigą.
✨ Išmoksite veido masažo ABC judesių ir technikų.
✨ Įgysite veido masažo ABC atlikimo praktinių įgūdžių.

Mokymai skirti:
✨Masažuotojams ir SPA specialistams, norintiems pradėti dirbti su veidu.
✨Žmonėms, kurie seniai svajoja išmokti atlikti veido masažą ir svarsto savo profesinę ateitį sieti su grožio ir kūno priežiūros sritimi.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos