Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Valdymo apskaita


Tipas: Vidiniai mokymai
Trukmė:
Organizatorius: Dorevi, UAB

Kaina: Pagal susitarimą

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Seminaras skirtas įmonių, padalinių vadovams, įmonių finansininkams, ekonomistams ir analitikams, kuriuos domina pilnosios savikainos skaičiavimo, investicijų vertinimo metodai, ir kurie dalyvauja įmonės veiklos planavime sudarant biudžetus, bei veiklos efektyvumo vertinime. Seminare iš skirtingų pusių bus nagrinėjami klausimai, kurie paprastai lieka už įprastos finansinės apskaitos ir atskaitomybės (finansinių ataskaitų) ribų, bet yra reikalingi įmonės kainodaros, investicijų, veiklos efektyvumo didinimo klausimams spręsti. Seminare bus aiškinama, kaip suskaičiuoti produkto pilnąją savikainą activity based costing metodu, kokie yra investicijų atsipirkimo skaičiavimo būdai. Sužinosite, kaip vykdyti biudžeto nuokrypių analizę bei vertinti įmonės veiklą integruotasi – finansiniai ir kombinuotais – rodikliais.

Mokymų programa:

>Valdymo apskaitos tikslai ir vieta įmonės finansuose, skirtumai nuo finansinės apskaitos.
>Išlaidų tipai: pastoviosios ir kintamosios, tiesioginės ir netiesioginės. Mišriosios sąnaudos ir jų atskyrimas. Lūžio taško skaičiavimai. Savikaina ir veiklos sąnaudos. >Veiklos sverto sąvoka, veiklos sverto laipsnis.
>Pilnosios produkto savikainos skaičiavimas. Išlaidų paskirstymo esmė ir tikslai. Netiesioginių išlaidų paskirstymo būdai ir metodikos. Išlaidų paskirstymo bazės parinkimas.
>Veikla pagrįstas savikainos skaičiavimas.
>Įmonės veiklos vertinimas: finansiniai rodkliai, veiklos efektyvumo rodikliai.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos