Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Technologijų projektų valdymas

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Projektų valdymas » Technologijų projektų valdymas

Tipas: Kursai
Trukmė: men
Organizatorius: edON akademija

Kaina: 2475€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-09-12

Kaune

Kurk naujas idėjas ir produktus. Įgytos gerųjų praktikų žinios, bei specifikacijų, laiko ir biudžeto valdymo įgūdžiai prisidės prie projektų sėkmės.

Programinės įrangos projektų vadovai yra atsakingi už programinės įrangos projektų planavimą, organizavimą, koordinavimą ir kontrolę nuo pradžios iki pabaigos. Jie bendradarbiauja su komandos nariais (programuotojais, dizaineriais, rinkodaros specialistais) klientais ir kitais suinteresuotaisiais asmenimis, siekdami užtikrinti projekto tikslų pasiekimą, laikytis nustatytų biudžetų ir terminų, bei užtikrinti aukštą kokybę. Projektų vadovas taip pat sprendžia problemas, kylančias projekto metu ir yra atsakingas už efektyvų komunikavimą tarp visų dalyvaujančių šalių.

Norint efektyviai valdyti techninę komandą, projekto vadovams reikia suprasti techninių specialistų veiklos pagrindus, todėl kursų gilinamasi ir į technines temas, tokias kaip programinės įrangos kūrimas, jos architektūra, programavimas, kibernetinis saugumas, duomenų mokslas ir dirbtinis intelektas.

Mokymų programa:

Įvadas į projektų valdymą. Projektų valdymo samprata ir pagrindiniai terminai, gyvavimo ciklas, ekosistema organizacijos kontekste, rolės ir atsakomybės, kritiniai sėkmės faktoriai.
Projektų valdymo kompetencijos. Suinteresuotų šalių lūkesčiai, tikslas, uždaviniai ir rezultatai, resursai, kokybės užtikrinimas, rizikų valdymas, komunikacija, KPI. Socialiniai gebėjimai - elgesio tipai, vadovavimo stiliai, motyvavimas ir konfliktų valdymas.
Projektų valdymo metodologijos ir įrankiai. Waterfall, Agile (Scrum ir Kanban), Programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklas (SDLC). Lean filosofija. Projektų valdymo įrankiai: Trello, ClickUp, Jira, Asana.
Technologijos. Žinios reikalingos suprasti kaip kuriama programinė įranga – rūšys, architektūra, programavimas, duomenų bazės, vartotojo sąsaja ir gerosios praktikos, saugumas, duomenų mokslas ir dirbtinis intelektas, serveriai, versijų kontrolė.
Projekto rezultatų komercializavimas. Verslo planas, unikalus pardavimo pasiūlymas, pristatymas (pitch), pardavimo technikos ir derybų praktika.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos